Dovolená, zájezdy a letenky

Vyberte si vysněnou dovolenou a udělejte si radost. Dovolená, na kterou budete vždy rádi vzpomínat

Motto:

Můžete mít více peněz, ale nikdy nemůžete mít více času na cestování. Cestujete letecky

Prohlédněte si okouzlující místa a poznejte nový svět. Jak koupit lené letnky? Prodej letenek za nelevnější ceny. Cena letenky se liší podle destinace a období. Letenku snadno a rychle zakoupíte online a ušetříte mnoho peněz. Akční letenku si pořídí jak student, obchodník nebo rodina. Levně letenku získáte zejména při doprodeji posledních míst v letadle.

Velmi oblíbené dovolené nebo eurovíkendy za nejnižší ceny

letenka praha vídeň

letenka praha vídeň Koupit

Mimořádně laciná letenka praha vídeň , která Vám ušetří peníze a čas. Nejlevnější letenka praha vídeň Vás dopraví na určené místo. S touto jedinečnou letenkou zažijete kvalitní a příjemný let.


Bezpečně a snadno si objednejte. Nyní levně akční letenka praha vídeň ve slevě. Objevte nádherné země a města o kterých sníte. Online letenka praha vídeň, ktrou si rychle zabukujete přímo v internetové nabídce a okamžitě můžete letět. Oblíbená letenka praha vídeň získaná jak u nízkonákladových, tak u běžných aerolinek. Ideální letenka praha vídeň a další letecké a ubytovací služby. Vsaďte na recenze. Naše letenka praha vídeň vás dopraví kamkoliv na světě. Skvělá letenka praha vídeň za nejnižší cenu, kterou vám zašleme ihned po objednání na Váš e-mail. Objednejte si v agency i další levné letenky a nejlevnější zájezdy a objevujte krásy měst a pláží celého Světa.
Vídeň

Vídeň - Wien

, je hlavní město Rakouska, současně také statutární město a zároveň od 1. ledna 1922 jedna z jeho spolkových zemí, zcela obklopená územím spolkové země Dolní Rakousy. Vídeň leží na řece Dunaj a se svými přibližně 1,9 milionu obyvateli je největším rakouským městem a současně nejvýznamnějším politickým, hospodářským a kulturním centrem země. Historické centrum Vídně bylo v roce 2001 zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO. V celosvětovém seznamu měst podle kvality života se Vídeň umístila na první příčce. Na zasedání výboru pro Světové dědictví UNESCO, které se konalo v červenci 2017 v Krakově, bylo rozhodnuto o zařazení historického centra Vídně na seznam památek Světového dědictví v ohrožení.

Vídeň leží v rámci Rakouska dosti excentricky, při jeho severovýchodním okraji. Zatímco od nejvzdálenější části rakouského území (Vorarlbersko) je vzdušnou čarou přes 500 km daleko, je její centrum vzdáleno pouze kolem 55 km od hranice s Českem a Maďarskem a jen 40 km od hranice se Slovenskem. Příčinou je historický územní vývoj Rakouska, jehož jádro zůstávalo v Dolních Rakousích, ale z někdejších držav se udržely prakticky jen ty alpské, jihozápadně od Vídně. Sama Vídeň se nachází na východním úbočí Vídeňského lesa, pod místem, kde Dunaj protéká Korneuburskou bránou a vstupuje do Vídeňské pánve.

Historie Vídně

Vídeňská pánev je díky své výhodné poloze a příznivému klimatu nepřetržitě osídlena už od mladší doby kamenné. Jméno dostalo místo po keltské osadě Vedunia, což v překladu znamená lesní potok. Kolem přelomu letopočtu byla Vídeň dobyta Římany, kteří na místě dnešního centra města vybudovali vojenský tábor s přilehlým městem. Neslo jméno Vindobona a jeho úkolem byla obrana severní hranice říše před germánskými kmeny. Roku 180 při tažení proti Markomanům zde zemřel císař Marcus Aurelius. Římané opustili město v 5. století, ale osídlení v místě nikdy zcela nezaniklo a ve středověku bylo na římských základech obnoveno opět do podoby města.
Ke dni 1. ledna 2011 měla Vídeň 1 713 957 obyvatel. Avšak těsně před první světovou válkou byla Vídeň s více než dvěma miliony obyvatel čtvrtým největším městem na světě. Druhá polovina 19. a začátek 20. století, kdy byla centrem velké mnohonárodnostní říše, jí vtiskly charakter sídla tvořeného lidmi různého původu, kultur a náboženství. V roce 1900 byla čtvrtina obyvatel tvořena rodáky z území dnešní České republiky (Češi i čeští Němci). Významné přistěhovalecké vlny přišly z Haliče (především Židé a Poláci) a dnešního Chorvatska. Po první světové válce Vídeň ztratila mnoho obyvatel, kteří se vrátili do svých rodných zemí. Jednalo se především o Čechy, Slováky a Maďary.

Podnebí ve Vídni

V zimě časté sněžení a někdy bývají ve Vídni mrazy až pod -10 °C. Jaro začíná ve Vídni koncem února a končí uprostřed května, počasí je silně proměnlivé. Mohou být mrazy, ale i letní horka. Léto je často i velmi teplé a suché. Podzim přichází koncem září. Začátek i střed podzimu je charakteristický častými návraty teplého a suchého počasí. Koncový podzim přechází v mírnou zimu koncem listopadu. Vídeň je dosti slunečné místo ve všech ročních obdobích. Nejnižší teplota naměřená ve Vídni byla -26 °C a vůbec nejvyšší byla 38,3 °C.

Doprava ve Vídni

Čtyři typy vídeňských tramvají Související informace naleznete také v článcích Metro ve Vídni, S-Bahn ve Vídni a Trolejbusová doprava ve Vídni.
Páteří vídeňské městské hromadné dopravy je metro (U-Bahn) a městská železnice (S-Bahn), jejíž počátky spadají na začátek 20. století. Tato základní síť je doplněna tramvajemi (od roku 1865) a autobusy (od 1907). V rakouském hlavním městě existovalo v průběhu 20. století také několik samostatných trolejbusových tratí. Všechny prostředky hromadné přepravy používají jednotný tarif a jsou provozovány převážně firmami Wiener Linien, ÖBB, Badner Bahn a také řadou soukromých autobusových dopravců. Dálkovou veřejnou dopravu zajišťuje ve Vídni železniční síť, která vznikla převážně ještě v době rakousko-uherské monarchie. Do Vídně se paprskovitě sbíhaly tratě z celého území tehdejší říše, což bylo důvodem existence několika hlavových nádraží. Situace se změnila mezi roky 2009 a 2015, kdy bylo zbořeno největší hlavové nádraží Südbahnhof a přibližně v jeho místech vyrostlo nové nádraží Wien Hauptbahnhof (Vídeň hlavní nádraží). Od prosince 2015 sem zajíždějí veškeré dálkové vlaky státních drah ÖBB. Do té doby významné vídeňské nádraží Westbahnhof slouží jen pro regionální dopravu ÖBB a pro jednoho soukromého přepravce (WestBahn).
Automobilová doprava ve Vídni využívá jako vnitřní okruhy Ringstraße a Gürtel, pro dálkovou přepravu slouží dálniční síť a budovaný obchvat města. Tok Dunaje překonává celkem 35 mostů. Podíl individuální automobilové přepravy je městskou správou cíleně omezován ve prospěch hromadných dopravních prostředků. Ve Vídni je budována síť půjčoven jízdních kol Citybike. Spolu s výstavbou husté sítě vyhrazených cyklistických tras a zklidňováním dopravy díky zavádění jednosměrného provozu postupně zvyšuje podíl cyklistiky na celkové dopravě v rámci města. Jihovýchodně od Vídně se nachází mezinárodní letiště Wien-Schwechat, domovská stanice Rakouských aerolinií. Nízkorozpočtové linky odlétají z nedalekého letiště v Bratislavě. S Bratislavou a Budapeští je Vídeň propojena také lodní dopravou.CAO: LOWW) Flughafen Wien se nachází 20 km od centra Vídně a cca 40 km od centra Bratislavy ve městě ve Schwechat. Ve Vídni je nejrušnější a největší letiště v Rakousku. Letiště Vídeň je základnou leteckých společností a aerolinek Austrian Airlines, easyJet Europe, Eurowings a Laudamotion. Letiětě ve Vídni soupeří o zákazníky s největšími soupeři letištěm Mnichov a s letištěm Praza.
Ročně odbaví letiště Vídeň cca 30 milionů pasažérů, s meziročním nárůstem 10 procent.
Letiště Vídeň-Schwechat sloužilo původně jako letiště vojenské.
V prosinci 2017 zkrachovala aerolinie Niki (společnost Nikiho Laudy, závodníka F1), která zde měla hlavní leteckou základnu.

Letiště Vídeň má podzemní vlakovou zastávku, kam přijíždí vlaky z Vídně i z ostatních měst Rakouska. Linka S7 vídeňské vlakové dráhy S-Bahn propujuje letiště s centrem města za čas přibližně 27 minut. Spojení s vlakovým nádražím Wien Mitte poblíž centra města nabízí vlak City Airport Train za asi 15 minut. V pravidelných intervalech dopravují na vídeňské letiště a zpět rovněž tuzemské i mezinárodní autobusové linky z Prahy, Brna, Bratislavy nebo Budapešti.
Pro individuální cestování autem jsou na vídeňském letišti k dispozici půjčovny aut, taxi, ale i sdílení automobilů či servisní limuzíny. Letiště se nachází jen kousek od dálnice A4 vedoucí centra Vídně, Bratislavy a Budapešti a je tedy autem snadno dostupné ze všech směrů.[2] Součástí je i velkokapacitní parkoviště.

Terminály letiště Vídeň

Letiště Vídeň se skládá ze čtyř terminálů:Terminál 1 je hlavně pro společnosti OneWorld a SkyTeam.

Terminál 1A je určen pro nízkonákladové přepravce.

Terminál 2 se rekonstruuje

Terminál 3 používá rakouská národní aerolinie Austrian Airlines a alianci Star Alliance. Tento terminál rpvněž používají letecké společnosti Emirates, Qatar Airways a El Al

PRAHA Praha (Prague) je hlavní město a rovněž největší město Česka. Praha je rovněž jedno z největších a rozhodně nejkrásnějších měst EU. Praha leží ve středu Čech na řece Vltava, ve Středočeském kraji. V Praze sídlí zde prezident České republiky, parlament, vláda.

Praha byla velmi významné historické město. Praha byla rovněž hlavním městem Českého knížectví, Českého království kde sídlili císaři Svaté říše římské. Město Praha hrálo zásadní roli v české a Československé historii. Praha je významným místem mnoha známých a jedinečných kulturních památek. Nevýznamnější a nejobdivovanějšími stavbami jsou Pražský hrad, Karlův most, Staroměstské náměstí s Pražským orlojem, Josefov, Petřín nebo Vyšehrad. Praha je od roku 1992 na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Praha se rozkládá na 500 km² a žije zde okolo 1,5 milionu obyvatel, s přilehlými oblastmi 2,3 téměř 2,1 milionu obyvatel.
Praha je moderní, ekonomicky vyspělé a bohaté město s vysokou životní úrovní. V Praze se nachází celkem 12 univerzit.
Praha je také považována za jedno z nejkrásnějších, mnohými za vůbec nejkrásnější město v Evropě a na světě. Úžasné historické centrum města s dominancí Pražského hradu, největšího hradního komplexu na světě. Právě historická část Prahy je důvod pro návštěvu České republiky pro mnoho turistů a obchodníků z celého světa.

Podnebí Podnebí v Praze je mírné. Průměrný roční úhrn srážek je 600 mm. Nejvíce deštivým měsícem v Praze je květen, nejméně potom leden a únor. V průměru je zde něco kolem 170 deštivých dnů, z toho kolem 60 dnů. Nejvíce slunečných hodin je Praze v červnu a nejméně v prosinci.

Průměrná roční teplota se v Praze pohybuje kolem 8,4 °C. V nejchladnějším měsícem je leden s průměrnou denní teplotou 1,2 °C, noční teplotou kolem −3,1 °C. V nejteplejšími měsíci je červenec a srpen s průměrnou denní teplotou kole 25 °C, noční kolem 14 °C. Relativní vlhkost vzduchu se celoročně pohybuje mezi 60 až 90 %.

Cestovní ruch v Praze Praha je patří společně s městy jako je Londýn, Paříž, Istanbul a Řím mezi nejvíce turisticky oblíbené destinace v Evropě. Prahu navštěvuje mnoho turistů z Asie (Čína, Japonsko, Korea) Ameriky (USA, Kanada, Brazílie) a hlavně z Evropy (Německo, Rusko, Anglie, Francie, Holandska. Dánska, Belgie, Španělska, Portugalska a Itálie a samozřejmě severské země jako je Švédsko, Norsko a Finsko.

Praha je místem mnoha malých i velkých divadel. V nejvýznamnějším pražským a českým divadlem je Národní divadlo,dále Stavovské divadlo, v němž se na konci 18. století uskutečnily premiéry Mozartových oper Don Giovanni a La clemenza di Tito a také divadlo Laterna magika.

Dále potom Divadlo na Vinohradech. Významným hudební místem je pražská Státní opera a rovněž Dvořákova síň Rudolfina.. Další významná ale menší divadla jsou Divadlo Na zábradlí, Dejvické divadlo, Divadlo v Dlouhé, Semafor nebo divadlo Járy Cimrmana.

Restaurace a kluby V Praze je bezpočet kvalitních restaurací a barů s vynikající českou kuchyní a světově známým pivem. Staré Město, Malá Strana, Žižkov jsou místem špičkových hospod a pohostinství. Mezi legendární hospody patří hospoda U Pinkasů, Café Imperial, U Fleků, U Zlatého Tygra, Klášterní pivovar Strahov, U černého vola, U Sadu, Louvre Café, U Medvídků a mnoho dalších míst. V Praze naleznete mnoho pivovarů s vynikajícím a originálním českým pivem:

Břevnovský klášterní pivovar
První novoměstský restaurační pivovar
Klášterní pivovar Strahov
Pivovar U Fleků
Pivovarský Hotel U Medvídků
Pivovar Pražský most u ValšůPivovarský dům
Měšťanský pivovar
Pivovar Braník
Jihoměstský pivovar
Sousedský pivovar U Bansethů
Pivovary Staropramen

Doprava Hlavní město Praha je největším dopravním uzlem v Česku a důležitou křižovatkou střední Evropy. Praha disponuje širokou dopravní infrastrukturou. Pražský železniční uzel je centrem dálkové i příměstské osobní dopravy. Nejdůležitějším dopravním a přepravním místem v Praze je Letiště Václava Havla – dříve letiště Ruzyně.

Hromadná doprava Veřejná doprava je v Praze zajišťována drožkami již od 19. století. V roce 1875 vznikala v Praze síť koněspřežné tramvaje, kterou postupně začala vytlačovat elektrická tramvaj. Od roku 1925 se v Praze začali využívat rovněž autobusy a také trolejbusy a od roku 1974 se doprava v Praze rozšířila o metro. Při pohybem Prahou můžete rovněž využít vodní přepravu nebo lanovku na Petřín.
Pražské metro, tramvaje, autobusy, trolejbusy, vlaky, přívozy a lanovka jsou zařazeny do systému Pražské integrované dopravy. Předplatné jízdné je pro všechny druhy dopravy stejné a platí formou nákupu jednorázových jízdenek, kupónů na pevné časové

Silniční síť Ulice a silnice jsou neustále a průběžně upravovány a přistavovány. Hlavními dálkovými silničními směry jsou dálnice D1 ve směru Brno, Ostrava, D5 ve směru Plzeň, D8 ve směru na Ústí nad Labem a D11 směrem na Hradec Králové. Aktuálně je velmi využíván Pražský okruh a vnitřní Městský okruh. V centru Prahy je automobilová doprava regulována zejména systémem zón placeného stání, především u okrajových stanic metra jsou zřizována odstavná parkoviště P+R.

Letecká Pražské letištěm Václava Havla patří k nejvytíženějším a největším letištím pro osobní i nákladní přepravu ve střední a východní Evropě. Na území Prahy je také vojenské letiště Kbely a dále rekreační sportovní letiště Letňany a Točná. V blízkosti Prahy je také malé letiště Vodochody.

Cyklistická Praha disponuje velmi kvalitní sítí cyklistických tras, která se začala budovat kolem roku 2000. Aktuálně je v Praze kolem 200 km chráněných stezek pro cyklisty. Je zde kolem 50 km oddělených cyklopruhů a také 25 km jízdních pruhů pro autobusy, které jsou zároveň zpřístupněné pro cyklistiky. Protože se Praha rozprostírá v nerovném a kopcovitém terénu, je budování cyklistických tras na mnoha místech Prahy velmi náročné a obtížné.

Vodní Osobní vodní doprava na Vltavě má v Praze převážně rekreační a turistický význam. V Praze funguje pět přístavů, z toho jsou tři sezónní. Radotínský přístav umožňuje nákladní dopravu po Vltavě na labskou vodní cestu, je využíván pro přepravu sypkých stavebních hmot a rozměrných nákladů.Letiště Václava Havla Praha

Mezinárodní letiště Václava Havla Praha Základní informace

Kód letiště ICAO LKPR
Kód letiště IATA PRG

Pražské letiště Václava Havla je domovské letiště pro České aerolinie Smartwings, Ryanair a Eurowings.
Z Prahy se létá do řady destinací po celém světě, včetně Asie, Afriky či Severní Ameriky. Ruzyňské letiště je největší a nejrušnější letiště v Česku.
V roce 2019 odbavilo letiště Václava Havla - Ruzyně, rekordních cca 18 milionů pasažérů. Z Prahy se létá do řady destinací po celém světě, včetně Asie, Afriky či Severní Ameriky.
Letiště v Ruzyni nahradilo původní hlavní pražské letiště Kbely z první republiky roku 1918. Nové letiště bylo postaveno v šedesátých letech s prudkým rozmachem letectví.

Hala Nového letiště, dnes Terminál 1, byla postavena v roce 1985

Terminál T1
V letech 1989–1993 byla provedena rekonstrukce

Terminálu 2

Od roku 2016 začal na letiště Ruzyně létat největší dopravní letoun světa Airbus A380 letecké společnosti Emirates na lince Praha Dubaj a zpět. Pražské letiště Ruzyně sloužilo rovněž třem čínským leteckým společnostemi China Eastern, linka Praha - Šanghaj, Hainan linka Praha - Peking a Sichuan Airlines lika Praha - Čcheng-tu. Dále se otevřela linka do Jižní Koree společnosti Korean Air, Praha - Soulu, rovněž lety z Kanady společnosti Air Canada Rouge.a také doprava Qatar Airways.
Letiště Praha Ruzyně - dnes letiště Václava Havla je plně vybaveno pro lety za viditelnosti (VFR) i podle přístrojů (IFR) a umožňuje nepřetržitý provoz ve dne i v noci.


Dráhový systém Letiště Václava Havla v Praze se sestává ze dvou vzletových a přistávacích drah

Terminály Letiště Václava Havla Praha

Terminál T1 , se používá pro lety mimo Schengenský prostor.
Terminál T2 , se využívá pro lety v Schengenském prostoru.

U terminálů je hlavní odbavovací plocha, která obsahuje stání s tunely pro přímý nástup do letadla. Nedaleko je nákladní terminál s odbavovacími plochami

Terminál T3 General Aviation je určen pro soukromé privátní lety (aerotaxi), business jety a také charterové lety
Terminál T4 Military slouží pouze pro státně lety, přílety a odlety politiků a diplomatů.Pravidelní dopravci Dopravci létající pravidelně na pražské Letiště Václava Havla Aegean Airlines Řecko Řecko Athény
Sezónně: Heráklion
Aer Lingus Irsko Irsko Dublin
Aeroflot Rusko Rusko Moskva–Šeremeťjevo
Air Arabia Spojené arabské emiráty SAE Šardžá
airBaltic Lotyšsko Lotyšsko Riga
Air Cairo Egypt Egypt Hurghada, Marsa Alam
Sezónně: Šarm aš-Šajch
Air Canada Rouge Kanada Kanada Sezónně: Toronto
Air Dolomiti Itálie Itálie Mnichov
Air France Francie Francie Paříž–Charlese de Gaulla
Air Malta Malta Malta Luqa
Air Serbia Srbsko Srbsko Bělehrad
Air Transat Kanada Kanada Sezónně: Montreal
Alitalia Itálie Itálie Řím–Fiumicino
American Airlines USA USA Sezónně: Filadelfie
AnadoluJet Turecko Turecko Sezónně: Antalya
Arkia Izrael Izrael Sezónně: Tel Aviv
Austrian Airlines Rakousko Rakousko Vídeň
Azerbaijan Airlines Ázerbájdžán Ázerbájdžán Sezónně: Baku
Belavia Bělorusko Bělorusko Minsk
Bees Airline Ukrajina Ukrajina Oděsa
Blue Air Rumunsko Rumunsko Bukurešť
British Airways Spojené království Spojené království Londýn–Heathrow
British Airways operováno BA CityFlyer Spojené království Spojené království Londýn–City
Brussels Airlines Belgie Belgie Brusel
Bulgaria Air Bulharsko Bulharsko Sofie
Bulgarian Air Charter Bulharsko Bulharsko Sezónní chartery: Burgas, Varna
Croatia Airlines Chorvatsko Chorvatsko Sezónně: Záhřeb, Split
Cyprus Airways Kypr Kypr Larnaka
České aerolinie Česko Česko Amsterdam, Barcelona, Bejrút, Benátky, Bologna, Brusel,
Budapešť, Bukurešť, Düsseldorf, Frankfurt, Göteborg, Hamburk, Helsinki, Kodaň, Košice, Kyjev–Boryspil, Londýn-Heathrow, Madrid, Milán–Malpensa, Moskva–Šeremeťjevo,
Nice, Oděsa, Paříž–Charlese de Gaulle, Reykjavík–Keflavík, Řím–Fiumicino, Stockholm–Arlanda, Varšava–Chopina, Záhřeb
Sezónně: Bilbao, Malta, Porto
easyJet Spojené království Spojené království Amsterdam, Basilej, Benátky, Bristol,
Edinburgh, Londýn–Gatwick, Londýn-Luton, Manchester, Milán–Malpensa, Neapol, Ženeva
Sezónně: Belfast
Egypt Air Egypt Egypt Sezónně: Hurghada
El Al Izrael Izrael Tel Aviv
Emirates Spojené arabské emiráty SAE Dubaj
Enter Air Polsko Polsko Sezónní chartery: Catania, Madeira, Madrid, Malaga, Palma de Mallorca, Tirana
Eurowings Německo Německo Düsseldorf, Kolín/Bonn
Finnair Finsko Finsko Helsinky
flydubai Spojené arabské emiráty SAE Dubaj
Georgian Airways Gruzie Gruzie Tbilisi
HOP! Francie Francie Lyon
Iberia Španělsko Španělsko Madrid
Jet2 Spojené království Spojené království Birmingham, East Midlands, Glasgow, Leeds, Manchester, Newcastle
KLM Nizozemsko Nizozemsko Amsterdam
Korean Air Jižní Korea Jižní Korea Soul–Inčchon
LOT Polsko Polsko Varšava–Chopin
Lufthansa Německo Německo Frankfurt, Mnichov
Luxair Lucembursko Lucembursko Sezónně: Lucemburk
Norwegian Norsko Norsko Kodaň, Oslo, Stockholm–Arlanda
Pegasus Airlines Turecko Turecko Istanbul–Sabiha Gökçen
Qatar Airways Katar Katar Dauhá
Rossiya Airlines Rusko Rusko Petrohrad
Ryanair Irsko Irsko Ammán, Barcelona, Bari, Beauvais–Tillé, Bergamo, Billund, Bologna, Bordeaux, Bournemouth,
Budapešť, Dublin, Eindhoven, Göteborg, Charleroi, Kodaň, Korfu, Košice, Krakov, Madrid,
Manchester, Málaga, Marseille, Liverpool, Londýn–Stansted, Paphos , Pescara, Pisa, Rhodos, Riga, Řím–Ciampino, Soluň, Stockholm, Treviso,
Varšava-Modlin, Zadar Sezónně: Ejlat-Ovda, Palma de Mallorca, Trapani
S7 Airlines Rusko Rusko Novosibirsk
Scandinavian Airlines Švédsko Švédsko
Norsko
Dánsko
Kodaň, Oslo, Stockholm–Arlanda
SCAT Airlines Kazachstán Kazachstán Nur-Sultan
Sichuan Airlines Čína Čína Čcheng-tu
SkyUp Ukrajina Ukrajina Charkov, Kyjev, Lvov, Oděsa, Záporoží
Smartwings Česko Česko Dubrovník, Fuerteventura, Hurghada, Lanzarote,
Londýn-Heathrow, Gran Canaria, Kazaň, Málaga, Marsa Alam, Palma Mallorca, Petrohrad, Rostov na Donu,
Samara, Split, Tel Aviv, Tenerife–Jih, Valencie
Sezónně: Almeria, Antalya, Burgas, Cagliari, Catania, Dubaj (v zimě), Faro,
Iraklio, Chania, Ibiza, Kefalonia, Karpathos, Korfu, Kos, Lamezia Terme, Larnaka, Madeira–Funchal, Menorca, Murcia, Mytiléna, Neapol, Olbia, Podgorica, Preveza, Rhodos,
Samos, Soluň, Thira, Tirana, Varna, Zakynthos
Sezónní chartery: Agádír, Antalya, Akaba, Bodrum, Girona, Goa, Iraklio, Holguín, Hurghada, Marsa Alam, Mombasa, Monastir, Mykonos, Pafos, Preveza,
Rhodos, Salála, Soči, Tel Aviv, Tenerife–jih, Varadero, Zanzibar
SunExpress Turecko Turecko Sezónně: Antalya
Swiss Švýcarsko Švýcarsko Curych, Ženeva
TAP Portugal Portugalsko Portugalsko Lisabon
TAROM Rumunsko Rumunsko Bukurešť
Transavia Nizozemsko Nizozemsko Eindhoven
Transavia France Francie Francie Paříž–Orly
Tunisair Tunisko Tunisko Tunis
Turkish Airlines Turecko Turecko Istanbul
Ukraine International Ukrajina Ukrajina Kyjev–Boryspil
United Airlines USA USA Sezónně: New York–Newark
Ural Airlines Rusko Rusko Jekatěrinburk, Krasnodar, Moskva–Žukovskij, Perm
Volotea Španělsko Španělsko Benátky, Bordeaux, Lyon, Marseille, Nantes, Toulouse
Sezónně: Cagliari Vueling Španělsko Španělsko Amsterdam, Barcelona, Florencie, Paříž–Charles de Gaulle
Wizz Air Maďarsko Maďarsko Bari, Bukurešť, Katánie, Kišiněv, Kutaisi, Larnaka, Řím, Tirana, VarnaPodrobné informace

Vyberte si kvalitní a úžasnou zimní či letní dovolenou, kterou si dokonale užijete a na kterou budete velmi dlouho vzpomínat. Doprava je buď autobusem, letecky nebo kombinovanou dopravou. Vhodně zvolená dovolená s přáteli, rodinná dovolená nebo poznávací dovolená s baťůžkem na zádech (tvz. Backpackers) rozšíří vaše znalosti o vzdálených zvyklostech a kulturách. Objevte krásné písečné pláže tropických oceánů a moří, zasněžené hory a báječné upravené sjezdovky nebo úžasnou architekturu velkoměst a zejména světoznámých památek s bohatou historií.

V naší nabídce naleznete nejlepší dvou, tří, čtyř i pětihvězdičkové hotely, apartmány a bungalovy s kvalitní stravou se snídaní, all inclusive či s polopenzí, s bazenem a skluzavkami (tobogány různé délky a různého sklonu) a také s dokonalou službou a skvělým servisem pro seniory a lidi, kteří hledají pohodlí a luxus, stejně tak velmi levné a přesto čisté a kvalitní ubytování pro studenty a mladé lidi, kteří chtějí cestovat s nejnižšímy náklady za nejlevnější cenu a s některými službami zcela zdarma nebo za zlomek ceny běžné. Na diskuse na ubytování jsou velmi kladné a mají výborné recenze a hodnocení Různorodá kuchyně a všemožné chutě exotických i evropských kuchyní Vám učarují. Velmi výhodné jsou často využívané zájezdy First minute, Last Minute nebo Eurovíkendové zájezdy do evropských metropolí. Leden, únor, březen, duben, červen, červenec, srpen, září, říjen, listopad, prosinec, každý měsíc v roce máme pro Vás připraveny ty nejlepší letenky, zájezdy a dovolené do celého světa za akční ceny ve slevě.

Zájezdy od českých i německých CK (cestovních kanceláří). Rovněž možnost sjednání cestovního pojištění.

Aer Arann

Aer Lingus

AirBaltic

Air Berlin

Air Finland

Air Italy

Air One

Air Southwest

Aurigny

Belle Air

Blue1

Blue Air

Blue Islands

Blu-express

Bmibaby

Centralwings

Click4sky

Clickair

Condor

Corendon

EasyJet

Finncomm Airlines

Flybaboo

Flybe

Flyglobespan

FlyLAL

FlyNordic

Germanwings

Helvetic Airways

Iceland Express

InterSky

Jet2.com

LagunAir

Lauda Air

LTU

Manx2

Martinair

Meridiana

Monarch Airlines

MyAir

NIKI

Norwegian

Ryanair

SkyEurope

Smart Wings

Sterling

SunExpress

Thomsonfly

Transavia

TUIfly

Volare Airlines

Vueling

Wizz Air

WOW Air

XL Airways

AirTran

Allegiant Air

Frontier Airlines

Jet Blue

Midwest Airlines

Southwest Airlines

Spirit Airlines

Sun Country Airlines

TED

USA 3000 Airlines

Virgin America

CanJet

Harmony Airways

Sunwing Airlines

WestJet

Zoom Airlines

Aviasca

Avolar

Azteca

BRA

Click Mexicana

Fly Sansa

GOL

Inter Jet

Liat Airlines

Nature Air

Ocean Air

Pentanal

Tikal Jets

Trip

Volaris

Air Arabia

AirAsia

AirAsia X

Air Blue

Air Do

Air India Express

Air Philexpress

Bangkok Airways

Cebu Pacific Air

Flydubai

GoAir

Ibex Airways

JAL Express

Jazeera Airways

JetStar Asia

Kingfisher

Lion Air

Mandala Airlines

Nok Air

Onur Air

Skymark Airlines

SE Asian Airlines

SpiceJet

Star Flyer

Tiger Airways

1 time

Atlas Blue

Fly540

Jet4you

Kulula

SA Express

Virgin Nigeria

Adria Airways

Aegean Airlines

Air Canada

Air China

Air New Zealand

All Nippon Airways

Asiana Airlines

Austrian Airlines

BMI

Croatia Airlines

LOT Polish Airlines

Lufthansa

Scandinavian Airlines

Shanghai Airlines

Singapore Airlines

South African Airways

Spanair

SWISS

TAP Portugal

Thai Airways

Turkish Airlines

United Airlines

US Airways

Aeroflot

Aeroméxico

Air Europa

Air France

Alitalia

Copa Airlines

China Eastern Airlines

China Southern Airlines

Continental Airlines

ČSA České aerolinie

Delta Airlines

Kenya Airways

KLM

Korean Air

Northwest Airlines

American Airlines

British Airways

Cathay Pacific

Finnair

Iberia

Japan Airlines

LAN Airlines

Malév Hungarian Airlines

Qantas

Royal Jordanian

Aerolíneas Argentinas

Aerosvit Airlines

Afriqiyah Airways

Air Astana

Air Austral

Air Caraibes

Air India

Air Malta

Air Mauritius

Air Namibia

Air Seychelles

Avianca

Belavia

Brussels Airlines

Bulgaria Air

Central Connect Airlines

Conviasa

EgyptAir

El Al

Emirates

Estonian Air

Etihad Airways

EVA Air

Garuda Indonesia

Gulf Air

Hahn Air

Hainan Airlines

China Airlines

Icelandair

Jet Airways

KD Avia

Kingfisher Airlines

Kuwait Airways

Malaysia Airlines

Mexicana

Olympic Airlines

Oman Air

Pegasus Airlines

Qatar Airways

Royal Brunei

SATA Air Acores

Saudi Arabian Airlines

SriLankan Airlines

TAM Airlines

TAROM

Transaero Airlines

TunisAir

Ukraine International

Vietnam Airlines

Virgin Atlantic

Yemenia Airways

Objednejte si oblíbené letenky společnosti Ryanair za nejnižší a nejlevnější ceny na trhu.