Dovolená, zájezdy a letenky

Vyberte si vysněnou dovolenou a udělejte si radost. Dovolená, na kterou budete vždy rádi vzpomínat

Motto:

Můžete mít více peněz, ale nikdy nemůžete mít více času na cestování. Cestujete letecky

Prohlédněte si okouzlující místa a poznejte nový svět. Jak koupit lené letnky? Prodej letenek za nelevnější ceny. Cena letenky se liší podle destinace a období. Letenku snadno a rychle zakoupíte online a ušetříte mnoho peněz. Akční letenku si pořídí jak student, obchodník nebo rodina. Levně letenku získáte zejména při doprodeji posledních míst v letadle.

Velmi oblíbené dovolené nebo eurovíkendy za nejnižší ceny


Aer Arann

Aer Lingus

AirBaltic

Air Berlin

Air Finland

Air Italy

Air One

Air Southwest

Aurigny

Belle Air

Blue1

Blue Air

Blue Islands

Blu-express

Bmibaby

Centralwings

Click4sky

Clickair

Condor

Corendon

EasyJet

Finncomm Airlines

Flybaboo

Flybe

Flyglobespan

FlyLAL

FlyNordic

Germanwings

Helvetic Airways

Iceland Express

InterSky

Jet2.com

LagunAir

Lauda Air

LTU

Manx2

Martinair

Meridiana

Monarch Airlines

MyAir

NIKI

Norwegian

Ryanair

SkyEurope

Smart Wings

Sterling

SunExpress

Thomsonfly

Transavia

TUIfly

Volare Airlines

Vueling

Wizz Air

WOW Air

XL Airways

AirTran

Allegiant Air

Frontier Airlines

Jet Blue

Midwest Airlines

Southwest Airlines

Spirit Airlines

Sun Country Airlines

TED

USA 3000 Airlines

Virgin America

CanJet

Harmony Airways

Sunwing Airlines

WestJet

Zoom Airlines

Aviasca

Avolar

Azteca

BRA

Click Mexicana

Fly Sansa

GOL

Inter Jet

Liat Airlines

Nature Air

Ocean Air

Pentanal

Tikal Jets

Trip

Volaris

Air Arabia

AirAsia

AirAsia X

Air Blue

Air Do

Air India Express

Air Philexpress

Bangkok Airways

Cebu Pacific Air

Flydubai

GoAir

Ibex Airways

JAL Express

Jazeera Airways

JetStar Asia

Kingfisher

Lion Air

Mandala Airlines

Nok Air

Onur Air

Skymark Airlines

SE Asian Airlines

SpiceJet

Star Flyer

Tiger Airways

1 time

Atlas Blue

Fly540

Jet4you

Kulula

SA Express

Virgin Nigeria

Adria Airways

Aegean Airlines

Air Canada

Air China

Air New Zealand

All Nippon Airways

Asiana Airlines

Austrian Airlines

BMI

Croatia Airlines

LOT Polish Airlines

Lufthansa

Scandinavian Airlines

Shanghai Airlines

Singapore Airlines

South African Airways

Spanair

SWISS

TAP Portugal

Thai Airways

Turkish Airlines

United Airlines

US Airways

Aeroflot

Aeroméxico

Air Europa

Air France

Alitalia

Copa Airlines

China Eastern Airlines

China Southern Airlines

Continental Airlines

ČSA České aerolinie

Delta Airlines

Kenya Airways

KLM

Korean Air

Northwest Airlines

American Airlines

British Airways

Cathay Pacific

Finnair

Iberia

Japan Airlines

LAN Airlines

Malév Hungarian Airlines

Qantas

Royal Jordanian

Aerolíneas Argentinas

Aerosvit Airlines

Afriqiyah Airways

Air Astana

Air Austral

Air Caraibes

Air India

Air Malta

Air Mauritius

Air Namibia

Air Seychelles

Avianca

Belavia

Brussels Airlines

Bulgaria Air

Central Connect Airlines

Conviasa

EgyptAir

El Al

Emirates

Estonian Air

Etihad Airways

EVA Air

Garuda Indonesia

Gulf Air

Hahn Air

Hainan Airlines

China Airlines

Icelandair

Jet Airways

KD Avia

Kingfisher Airlines

Kuwait Airways

Malaysia Airlines

Mexicana

Olympic Airlines

Oman Air

Pegasus Airlines

Qatar Airways

Royal Brunei

SATA Air Acores

Saudi Arabian Airlines

SriLankan Airlines

TAM Airlines

TAROM

Transaero Airlines

TunisAir

Ukraine International

Vietnam Airlines

Virgin Atlantic

Yemenia Airways

letenka brno řím

letenka brno řím Koupit

Nejlepší letenka brno řím , která Vám ušetří peníze a čas. Nejlevnější letenka brno řím Vás dopraví na určené místo. S touto jedinečnou letenkou zažijete kvalitní a příjemný let.


Rychle, v klidu a snadno si objednejte. Nyní levně akční letenka brno řím ve slevě. Objevte nádherné země a města o kterých sníte. Online letenka brno řím, ktrou si rychle zabukujete přímo v internetové nabídce a okamžitě můžete letět. Oblíbená letenka brno řím získaná jak u nízkonákladových, tak u běžných aerolinek. Ideální letenka brno řím a další letecké a ubytovací služby. Vsaďte na recenze. Naše letenka brno řím vás dopraví kamkoliv na světě. Skvělá letenka brno řím za nejnižší cenu, kterou vám zašleme ihned po objednání na Váš e-mail. Objednejte si v agency i další levné letenky a nejlevnější zájezdy a objevujte krásy měst a pláží celého Světa.
Řím (Roma) je hlavní město Itálie. Řím leží na bájné řece Tibeře (Tevere) asi 27 km od krásných pláží Středozemního moře. V Římě žijí zde přibližně 3 miliony obyvatel. Italské „věčné město“ Řím je největším italským a čtvrtým nejlidnatějším městem v EU. Řím je velmi důležitým politickým, hospodářským a hlavně kulturním centrem. Umělecké a historické památky naleznete v Římě téměř na každém kroku. Město Řím bylo založeno jako centrum Římské říše před více než 2 700 lety a patří k nejstarším městům Evropy. Řím se stalo nejdůležitějším městem křesťanství a dodnes je poutním místem. Římský jazyk latina je základem mnoha evropských jazyků, také římské právo je vzorem pro mnoho právních systémů. Na území města nalezneme samostatný stát Vatikán, sídlo papeže, hlavy katolické církve.

Doprava:
V Římě jsou tři letiště. Největší a nejvýznamnější je letiště Řím-Fiumicino na jihozápadě Říma, dále letiště Ciampino na jihovýchodě, zejména využívané low cost (nízkonákladovými společnostmi) a letiště Řím-Urbe na sever od Říma slouží převážně pro soukromé a firemní lety. Město je klíčový železniční křižovatka s hlavním nádražím Termini ve středu města. Toto nádraží řadíme k nejrušnějším nádražím v Evropě.
Silniční doprava je v Římě velmi přetížena. Řím má disponuje dálničním obchvatem, ale město má má stále starověkou hvězdicovou strukturu hlavních ulic. Lidé jsou proto nuceni jezdit přes centrum města, které je pravidelně blokované a vytváří se zde zácpy. Na mnoha místech Říma platí omezený režim dopravy, kam auta smějí zajíždět jen v nočních hodinách pouze na zvláštní povolení. Autobusy platí při vjezdu do města značně vysoké mýtné (kolem 210 EUR) a nesmějí zde téměř vůbec parkovat.

Veřejná doprava je v Římě také velmi exponovaná a pravidelně přetížená. Řím využívá tři linky metra, A, B a C. Římské metro neprochází historický centrem města, kde by při stavbě mohlo dojít k nevratnému poškození historických památek.

Tramvajová doprava funguje v Římě od konce 19 století. V roce 2014 provozovala městská dopravní společnost ATAC šest linek o celkové délce 52 km a se 192 zastávkami. Autobusovou dopravu obstarává kolem 350 linek s téměř 8 000 zastávkami.Mezi nejznámější krásné památky Říma patří Koloseum, Forum Romanum, Pantheon, Andělský hrad, bazilika Panny Marie Sněžné (S. Maria Maggiore), Lateránská bazilika, bazilika svatého Petra a Sixtinská kaple ve Vatikánu, náměstí Piazza Navona, Španělské schody a fontána di Trevi.

Poutnický okruh v Římě tvořily vždy čtyři papežské baziliky svatého Petra, svatého Jana v Lateránu, Panny Marie Sněžné, svatého Pavla za hradbami a dále svatého Vavřince za hradbami, svatého Kříže v Jeruzalémě a svatého Šebastiána v katakombách.Brno

je druhé největší město v České republice a největším městem na Moravě. Brno je rovněž hlavní metropolí Jihomoravského kraje, v jehož centrální části tvoří samostatný okres Brno-město. Město Brno se rozkládá na 235 km² a žije zde kolem 390 tisíc obyvatel. V Brně se slévají řeky Svratka a Svitava.

Brno je mnoho let významným střediskem vysokého školství, kde se nachází 14 univerzit a další vysoké školy.

V Brně na brněnském výstavišti jsou pořádány velké mezinárodní výstavy a veletrhy. V Brně se rovněž pořádají velmi sledované motoristické závody na Masarykově okruhu. Nejznámější byla Grand Prix ČR, závod seriálu mistrovství světa silničních motocyklů.

K největším stavbám dominantám Brna patří brněnský hrad a pevnost Špilberk na stejnojmenném kopci a katedrála svatého Petra a Pavla na vršku Petrov. Druhým dochovaným hradem na území Brna je Veveří, který se nachází nad Brněnskou přehradou. Turisty velmi oblíbeným a hojně navštěvovaným místem je u Brna chráněná oblast Moravský kras. Brno je také známou vinařskou obcí.

Brno je bývalé moravské hlavní město a od středověku je společně s Olomoucí historicky nejvýznamnějším městem Moravy a Čech.

V Brně je možné, pravděpodobně díky jeho bohaté historii hlavního města Moravy, nalézt stovky kulturních památek.

Doprava

Tramvajová doprava je jednou z nejdůležitějších hromadných doprav v Brně. . Městská hromadná doprava v Brně je tvořena sítí 11 tramvajových linek, 13 linek trolejbusů a 50 linek městských autobusů. Dopravní podnik města Brna rovněž provozuje rekreační lodní dopravu na Brněnské přehradě a pro zájemce turistický minibus poskytující krátkou prohlídku Brna

Železniční doprava je v Brně v provoz od roku 1839 díky trati Vídeň–Brno, což byla první železniční trať s parním provozem na území dnešní České republiky.

Rozsáhlá silniční doprava dělá z Brna hlavní mezinárodní křižovatku dálnic. Brnem vedou dvě dálnice, Praha - Brno - Ostrava a dále potom do Polska a také do Bratislavy a Vídně

Leteckou dopravu umožňují dvě letiště. Brněnské mezinárodní veřejné letiště Tuřany. Odkud létají pravidelné linky ve směru Londýn, Milán, Berlín, Řím a do dalších Evropských měst. Dále je zde vnitrostátní letiště Medlánky sloužící především zábaním a rekreačním aktivitám, jako jsou lety balónem, lety kluzáků

Cyklistika je ve městě využívaná, kvalitní cyklostezky jsou dlouhé přibližně 40 km a jsou dále postupně budovány.

Podrobné informace

Vyberte si kvalitní a úžasnou zimní či letní dovolenou, kterou si dokonale užijete a na kterou budete velmi dlouho vzpomínat. Doprava je buď autobusem, letecky nebo kombinovanou dopravou. Vhodně zvolená dovolená s přáteli, rodinná dovolená nebo poznávací dovolená s baťůžkem na zádech (tvz. Backpackers) rozšíří vaše znalosti o vzdálených zvyklostech a kulturách. Objevte krásné písečné pláže tropických oceánů a moří, zasněžené hory a báječné upravené sjezdovky nebo úžasnou architekturu velkoměst a zejména světoznámých památek s bohatou historií.

V naší nabídce naleznete nejlepší dvou, tří, čtyř i pětihvězdičkové hotely, apartmány a bungalovy s kvalitní stravou se snídaní, all inclusive či s polopenzí, s bazenem a skluzavkami (tobogány různé délky a různého sklonu) a také s dokonalou službou a skvělým servisem pro seniory a lidi, kteří hledají pohodlí a luxus, stejně tak velmi levné a přesto čisté a kvalitní ubytování pro studenty a mladé lidi, kteří chtějí cestovat s nejnižšímy náklady za nejlevnější cenu a s některými službami zcela zdarma nebo za zlomek ceny běžné. Na diskuse na ubytování jsou velmi kladné a mají výborné recenze a hodnocení Různorodá kuchyně a všemožné chutě exotických i evropských kuchyní Vám učarují. Velmi výhodné jsou často využívané zájezdy First minute, Last Minute nebo Eurovíkendové zájezdy do evropských metropolí. Leden, únor, březen, duben, červen, červenec, srpen, září, říjen, listopad, prosinec, každý měsíc v roce máme pro Vás připraveny ty nejlepší letenky, zájezdy a dovolené do celého světa za akční ceny ve slevě.

Zájezdy od českých i německých CK (cestovních kanceláří). Rovněž možnost sjednání cestovního pojištění.

Aer Arann

Aer Lingus

AirBaltic

Air Berlin

Air Finland

Air Italy

Air One

Air Southwest

Aurigny

Belle Air

Blue1

Blue Air

Blue Islands

Blu-express

Bmibaby

Centralwings

Click4sky

Clickair

Condor

Corendon

EasyJet

Finncomm Airlines

Flybaboo

Flybe

Flyglobespan

FlyLAL

FlyNordic

Germanwings

Helvetic Airways

Iceland Express

InterSky

Jet2.com

LagunAir

Lauda Air

LTU

Manx2

Martinair

Meridiana

Monarch Airlines

MyAir

NIKI

Norwegian

Ryanair

SkyEurope

Smart Wings

Sterling

SunExpress

Thomsonfly

Transavia

TUIfly

Volare Airlines

Vueling

Wizz Air

WOW Air

XL Airways

AirTran

Allegiant Air

Frontier Airlines

Jet Blue

Midwest Airlines

Southwest Airlines

Spirit Airlines

Sun Country Airlines

TED

USA 3000 Airlines

Virgin America

CanJet

Harmony Airways

Sunwing Airlines

WestJet

Zoom Airlines

Aviasca

Avolar

Azteca

BRA

Click Mexicana

Fly Sansa

GOL

Inter Jet

Liat Airlines

Nature Air

Ocean Air

Pentanal

Tikal Jets

Trip

Volaris

Air Arabia

AirAsia

AirAsia X

Air Blue

Air Do

Air India Express

Air Philexpress

Bangkok Airways

Cebu Pacific Air

Flydubai

GoAir

Ibex Airways

JAL Express

Jazeera Airways

JetStar Asia

Kingfisher

Lion Air

Mandala Airlines

Nok Air

Onur Air

Skymark Airlines

SE Asian Airlines

SpiceJet

Star Flyer

Tiger Airways

1 time

Atlas Blue

Fly540

Jet4you

Kulula

SA Express

Virgin Nigeria

Adria Airways

Aegean Airlines

Air Canada

Air China

Air New Zealand

All Nippon Airways

Asiana Airlines

Austrian Airlines

BMI

Croatia Airlines

LOT Polish Airlines

Lufthansa

Scandinavian Airlines

Shanghai Airlines

Singapore Airlines

South African Airways

Spanair

SWISS

TAP Portugal

Thai Airways

Turkish Airlines

United Airlines

US Airways

Aeroflot

Aeroméxico

Air Europa

Air France

Alitalia

Copa Airlines

China Eastern Airlines

China Southern Airlines

Continental Airlines

ČSA České aerolinie

Delta Airlines

Kenya Airways

KLM

Korean Air

Northwest Airlines

American Airlines

British Airways

Cathay Pacific

Finnair

Iberia

Japan Airlines

LAN Airlines

Malév Hungarian Airlines

Qantas

Royal Jordanian

Aerolíneas Argentinas

Aerosvit Airlines

Afriqiyah Airways

Air Astana

Air Austral

Air Caraibes

Air India

Air Malta

Air Mauritius

Air Namibia

Air Seychelles

Avianca

Belavia

Brussels Airlines

Bulgaria Air

Central Connect Airlines

Conviasa

EgyptAir

El Al

Emirates

Estonian Air

Etihad Airways

EVA Air

Garuda Indonesia

Gulf Air

Hahn Air

Hainan Airlines

China Airlines

Icelandair

Jet Airways

KD Avia

Kingfisher Airlines

Kuwait Airways

Malaysia Airlines

Mexicana

Olympic Airlines

Oman Air

Pegasus Airlines

Qatar Airways

Royal Brunei

SATA Air Acores

Saudi Arabian Airlines

SriLankan Airlines

TAM Airlines

TAROM

Transaero Airlines

TunisAir

Ukraine International

Vietnam Airlines

Virgin Atlantic

Yemenia Airways

Objednejte si oblíbené letenky společnosti Ryanair za nejnižší a nejlevnější ceny na trhu.