Velmi kvalitní a chutné granule pro psy a kočky

Vyberte si značkové nejlepší psí a kočičí granule za nejlevnější ceny na internetu a objednejte si online přes náš e-shop

On-line e-shop:

Potřeby pro pejsky a kočičky
Image

Vyberte pro svého psa či kočičku to nejlepší..

Kvalitní a ověřené krmivo pro domácí mazlíčky

Lorem ipsum dolor sit ame.

Image

Image

Image

brit care pro kočky granule

brit care pro kočky granule

Velmi chutné brit care pro kočky granule aby byl váš pes nebo kočka v nejlepší a optimální kondici. Vynikající surovyny použitité na brit care pro kočky granule jsou neustále testované a zdokonalované.


Velmi chutné brit care pro kočky granule aby byl váš pes nebo kočka v nejlepší a optimální kondici. Vynikající surovyny použitité na brit care pro kočky granule jsou neustále testované a zdokonalované. Důkladně testované a recenzemi ověřené brit care pro kočky granule je to nejlepší krmivo pro vašeho psího kamaráda. Perfektní obsah a složení řadí kalitní brit care pro kočky granule mezi absolutní špičku na trhu psích krmiv. Vysoký obsah vitamínů a minerálů blahodárně a účinně působí na pejskovo srst, klouby, kosti a vlastně celý pohybový aparát psa. Vybrat si můžete celou řadu granulí pro psa, jako jsou superprémiové granule pro štěňata, granule pro psí juniory nebo seniory v akci za nejlevnější a nejnižší cenu. V nabídce jsou ganule pro small dog (malá plemena psů), midlle dog (středně velká plemena psů ) nebo big a large dog (velká a obří plemena psů).Malé štěně potřebuje granule s jiným složením než pes v seniorním věku. Rovněž dávkování granulí se liší. Granule pro psy jsou vyrobeny z kuřecího masa, krůtího, jehněčího, králičího nebo rybího.Psí superprémiové granule je možné nakoupit přes internet v různém balení. Nejvíce prodávaná balení jsou ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg pytlích. Velká balení granulí jsou za lepší ceny, ekonomicky výhodnější.


Podrobné informace