Velmi kvalitní a chutné granule pro psy a kočky

Vyberte si značkové nejlepší psí a kočičí granule za nejlevnější ceny na internetu a objednejte si online přes náš e-shop

On-line e-shop:

Potřeby pro pejsky a kočičky
Image

Vyberte pro svého psa či kočičku to nejlepší..

Kvalitní a ověřené krmivo pro domácí mazlíčky

Lorem ipsum dolor sit ame.

Image

Image

Image

davkovani granuli brit tabulka

davkovani granuli brit tabulka

Kvalitní davkovani granuli brit tabulka pro psy malých, středních i velkých plemen a pro kočky. Velmi chutné davkovani granuli brit tabulka poskytují optimální složení pro zdravý vývoj psa.


Kvalitní davkovani granuli brit tabulka pro psy malých, středních i velkých plemen a pro kočky. Velmi chutné davkovani granuli brit tabulka poskytují optimální složení pro zdravý vývoj psa. Laciné, ale vynikající davkovani granuli brit tabulka, které posílí imunitu psa a dodají mu svěží energii. Vitální davkovani granuli brit tabulka obsahují to nejlepší na lesklou srst, pevné klouby, kosti a posilují celý pohybový mechanismus psů. Dále Vám můžeme nabídnout velký výběr superprémiových granulí pro štěňata, psí juniory nebo seniory za nejlevnější ceny. Vybrat si můžete ganule pro small dog (malá plemena psů), midlle dog (středně velká plemena psů ) nebo big a large dog (velká a obří plemena psů).Malé štěně potřebuje granule s jiným složením než pes v seniorním věku. Rovněž dávkování granulí se liší. Granule pro psy jsou vyrobeny z kuřecího masa, krůtího, jehněčího, králičího nebo rybího.Granule pro psy je možné získat v různém balení. Nejprodávanější balení jsou ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg pytlích, podle velikosti psa.


Podrobné informace