Velmi kvalitní a chutné granule pro psy a kočky

Vyberte si značkové nejlepší psí a kočičí granule za nejlevnější ceny na internetu a objednejte si online přes náš e-shop

On-line e-shop:

Potřeby pro pejsky a kočičky
Image

Vyberte pro svého psa či kočičku to nejlepší..

Kvalitní a ověřené krmivo pro domácí mazlíčky

Lorem ipsum dolor sit ame.

Image

Image

Image

carnilove granule brit

carnilove granule brit

Objedenjte pejskovi chutné carnilove granule brit a podpořte je ho kvalitní zažívání. Kvalitní carnilove granule brit obsahují všechny důležité a potřebné látky, které mají pozitivní vliv na tělo i psychiku psa.


Objedenjte pejskovi chutné carnilove granule brit a podpořte je ho kvalitní zažívání. Kvalitní carnilove granule brit obsahují všechny důležité a potřebné látky, které mají pozitivní vliv na tělo i psychiku psa. Velmi levné carnilove granule brit z nejlepších surovin, včetně vitamínů, minerálů a vlákniny si každý peszamiluje. Levné, ale kvalitní carnilove granule brit blahodárně ovlivňují zdraví a kvalitu psího života. Velký online výběr granulí pro štěňata, psí juniory nebo seniory za nejvýhodnější akční ceny. Objednat můžete psovi také ganule pro small dog (malá plemena psů), midlle dog (středně velká plemena psů ) nebo big a large dog (velká a obří plemena psů).Malé štěně potřebuje granule s jiným složením než pes v seniorním věku. Rovněž dávkování granulí se liší. Granule pro psy jsou vyrobeny z kuřecího masa, krůtího, jehněčího, králičího nebo rybího.Granule pro psy je možné získat v různém balení. Nejprodávanější balení jsou ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg pytlích, podle velikosti psa.


Podrobné informace