Velmi kvalitní a chutné granule pro psy a kočky

Vyberte si značkové nejlepší psí a kočičí granule za nejlevnější ceny na internetu a objednejte si online přes náš e-shop

On-line e-shop:

Potřeby pro pejsky a kočičky
Image

Vyberte pro svého psa či kočičku to nejlepší..

Kvalitní a ověřené krmivo pro domácí mazlíčky

Lorem ipsum dolor sit ame.

Image

Image

Image

granule pro kotata brit care

granule pro kotata brit care

Velmi chutné granule pro kotata brit care aby byl váš pes nebo kočka v nejlepší a optimální kondici. Vynikající surovyny použitité na granule pro kotata brit care jsou neustále testované a zdokonalované.


Velmi chutné granule pro kotata brit care aby byl váš pes nebo kočka v nejlepší a optimální kondici. Vynikající surovyny použitité na granule pro kotata brit care jsou neustále testované a zdokonalované. Často používané granule pro kotata brit care mají posilující účinnek na imunitu psa. Kvalitní granule pro kotata brit care se pozitivně podepisují na kvalitě a délce psího života. Vybrat si můžete celou řadu granulí pro psa, jako jsou superprémiové granule pro štěňata, granule pro psí juniory nebo seniory v akci za nejlevnější a nejnižší cenu. V nabídce jsou ganule pro small dog (malá plemena psů), midlle dog (středně velká plemena psů ) nebo big a large dog (velká a obří plemena psů).Malé štěně potřebuje granule s jiným složením než pes v seniorním věku. Rovněž dávkování granulí se liší. Granule pro psy jsou vyrobeny z kuřecího masa, krůtího, jehněčího, králičího nebo rybího.Granule pro psy je možné získat v různém balení. Nejprodávanější balení jsou ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg pytlích, podle velikosti psa.


Podrobné informace