Velmi kvalitní a chutné granule pro psy a kočky

Vyberte si značkové nejlepší psí a kočičí granule za nejlevnější ceny na internetu a objednejte si online přes náš e-shop

On-line e-shop:

Potřeby pro pejsky a kočičky
Image

Vyberte pro svého psa či kočičku to nejlepší..

Kvalitní a ověřené krmivo pro domácí mazlíčky

Lorem ipsum dolor sit ame.

Image

Image

Image

granule brit pro štěnata 8 kg

granule brit pro štěnata 8 kg

Dokonalé granule brit pro štěnata 8 kg s nejlepším složením a z nejlepších surovin. Výživné granule brit pro štěnata 8 kg jsou vhodné pro ideální růst a rozvoj psa.


Dokonalé granule brit pro štěnata 8 kg s nejlepším složením a z nejlepších surovin. Výživné granule brit pro štěnata 8 kg jsou vhodné pro ideální růst a rozvoj psa. Nejvíce prodávané granule brit pro štěnata 8 kg poskytnou psům svěží a pozitivní energii. Kvalitní složení krmiva, které tyto chutné granule brit pro štěnata 8 kg obsahují příznivě ovlivňují psí srst, klouby psa, kosti a celý psí pohybový organismus. Rovnž poskytneme on-line v našem eshopu široký výběr granulí pro puppy (štěně) , psy v optimálním věku nebo pro psy seniory a to za nejlevnější ceny v akci. Zakoupit si můžete ganule pro různě velká a malá plemena podle zdravotního požadavku. Pes v aktivním věku potřebuje granule s jiným složením než pes v seniorním věku nebo malé štěně. Také množství dávkování granulí se odlišuje. Vynikající psí granule jsou vyrobeny z jehněčího masa, kuřecího masa, krůtího, králičího nebo rybího masa.Granule pro psa je možné získat v různém množství a balení. Nejprodávanější balení jsou pytle ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg, podle velikosti, stáří a plemene psa.


Podrobné informace