Velmi kvalitní a chutné granule pro psy a kočky

Vyberte si značkové nejlepší psí a kočičí granule za nejlevnější ceny na internetu a objednejte si online přes náš e-shop

On-line e-shop:

Potřeby pro pejsky a kočičky
Image

Vyberte pro svého psa či kočičku to nejlepší..

Kvalitní a ověřené krmivo pro domácí mazlíčky

Lorem ipsum dolor sit ame.

Image

Image

Image

brit premium granule junior m 15

brit premium granule junior m 15

Nejlevnější brit premium granule junior m 15 jsou vysoce kvalitní a plnohodnotné psí granule pro psy a kočky. Velmi chutné brit premium granule junior m 15 s vyváženým složení vlákniny, vitamínů a minerálů.


Nejlevnější brit premium granule junior m 15 jsou vysoce kvalitní a plnohodnotné psí granule pro psy a kočky. Velmi chutné brit premium granule junior m 15 s vyváženým složení vlákniny, vitamínů a minerálů. Laciné, ale vynikající brit premium granule junior m 15, které posílí imunitu psa a dodají mu svěží energii. Vitální brit premium granule junior m 15 obsahují to nejlepší na lesklou srst, pevné klouby, kosti a posilují celý pohybový mechanismus psů. On-linegranule pro psa Vám dodáme následující den. Značkové a jedinečné superprémiové granule pro štěňata, psí granule pro juniory nebo seniory za akční a nejlevnější cenu. Vyzkoušejte naše ganule pro small dog (malá plemena psů), midlle dog (středně velká plemena psů ) nebo big a large dog (velká a obří plemena psů).Pes v aktivním věku potřebuje granule s jiným složením než pes v seniorním věku nebo malé štěně. Také množství dávkování granulí se odlišuje. Vynikající psí granule jsou vyrobeny z jehněčího masa, kuřecího masa, krůtího, králičího nebo rybího masa.Granule pro psy je možné získat v různém objemu. Nejvýhodnější balení jsou v pytlých 2kg, 3kg, 5kg, 10kg nebo 12 či 15kg s ohledem na velikost psa.


Podrobné informace