Velmi kvalitní a chutné granule pro psy a kočky

Vyberte si značkové nejlepší psí a kočičí granule za nejlevnější ceny na internetu a objednejte si online přes náš e-shop

On-line e-shop:

Potřeby pro pejsky a kočičky
Image

Vyberte pro svého psa či kočičku to nejlepší..

Kvalitní a ověřené krmivo pro domácí mazlíčky

Lorem ipsum dolor sit ame.

Image

Image

Image

granule brit fresh pro psy

granule brit fresh pro psy

Nakupte si přes internet granule brit fresh pro psy pro psy různých plemen a stáří. Velmi vyvážené a chuťově vynikající granule brit fresh pro psy poskytují to nejlepší pro zdravý vývoj psů.


Nakupte si přes internet granule brit fresh pro psy pro psy různých plemen a stáří. Velmi vyvážené a chuťově vynikající granule brit fresh pro psy poskytují to nejlepší pro zdravý vývoj psů. Moderní granule brit fresh pro psy vyrobené nejnovější technologií, uchovávají vše důležitě látky, které positivně ovlivňují zdraví psů. Tyto báječné granule brit fresh pro psy patří mezi nejoblíbenější a nejkvalitnější psí granule na trhu. Granule pro psy mají vysoký obsah minerálů, vitamínů a dalších podpůrných složek, které blahodárně působí na zdraví psů. Přes internet si můžete on-line objednat superprémiové granule pro štěňata, psí juniory nebo seniory za nejlevnější ceny. Dodáme Vám ganule pro small dog -malé psy, midlle dog -střední psy nebo big a large dog -velké psy.Malý pes vyžaduje granuli s jiným složením než pes v dospělém a seniorním věku. Také dávkování psích granulí se liší podle aktivity, velikosti, váhy a rasy psa. Kvalitní superprémiové granule pro psy jsou vyrobeny z kuřecího masa, krůtího, jehněčího, králičího nebo rybího.Granule pro psy je možné získat v různém objemu. Nejvýhodnější balení jsou v pytlých 2kg, 3kg, 5kg, 10kg nebo 12 či 15kg s ohledem na velikost psa.


Podrobné informace