Velmi kvalitní a chutné granule pro psy a kočky

Vyberte si značkové nejlepší psí a kočičí granule za nejlevnější ceny na internetu a objednejte si online přes náš e-shop

On-line e-shop:

Potřeby pro pejsky a kočičky
Image

Vyberte pro svého psa či kočičku to nejlepší..

Kvalitní a ověřené krmivo pro domácí mazlíčky

Lorem ipsum dolor sit ame.

Image

Image

Image

psi granule brit 15kg

psi granule brit 15kg

Testované psi granule brit 15kg pro pejsky malých , středních, velkých i obřích plemen. Dokonale ochucené a výživné psi granule brit 15kg , které přispívají k plnohodnotnému zdraví štěňat, juniorů i dospělých psů.


Testované psi granule brit 15kg pro pejsky malých , středních, velkých i obřích plemen. Dokonale ochucené a výživné psi granule brit 15kg , které přispívají k plnohodnotnému zdraví štěňat, juniorů i dospělých psů. Výběrové psi granule brit 15kg jsou ideální pro každý den. Skvělé suroviny které psi granule brit 15kg poskytují, zaručují psům kvalitní a vyváženou stravu. Přes internet si můžete on-line objednat superprémiové granule pro štěňata, psí juniory nebo seniory za nejlevnější ceny. Dodáme Vám ganule pro small dog -malé psy, midlle dog -střední psy nebo big a large dog -velké psy.Malé štěně potřebuje granule s jiným složením než pes v seniorním věku. Rovněž dávkování granulí se liší. Granule pro psy jsou vyrobeny z kuřecího masa, krůtího, jehněčího, králičího nebo rybího.Granule pro psy je možné získat v různém objemu. Nejvýhodnější balení jsou v pytlých 2kg, 3kg, 5kg, 10kg nebo 12 či 15kg s ohledem na velikost psa.


Podrobné informace