Velmi kvalitní a chutné granule pro psy a kočky

Vyberte si značkové nejlepší psí a kočičí granule za nejlevnější ceny na internetu a objednejte si online přes náš e-shop

On-line e-shop:

Potřeby pro pejsky a kočičky
Image

Vyberte pro svého psa či kočičku to nejlepší..

Kvalitní a ověřené krmivo pro domácí mazlíčky

Lorem ipsum dolor sit ame.

Image

Image

Image

granule brit vyrobce

granule brit vyrobce

Nejlepší granule brit vyrobce pro různá plemena od malých, tředních až po velké a obří. Vynikající granule brit vyrobce s obsahem důležitých živin.


Nejlepší granule brit vyrobce pro různá plemena od malých, tředních až po velké a obří. Vynikající granule brit vyrobce s obsahem důležitých živin. Velmi levné granule brit vyrobce z nejlepších surovin, včetně vitamínů, minerálů a vlákniny si každý peszamiluje. Levné, ale kvalitní granule brit vyrobce blahodárně ovlivňují zdraví a kvalitu psího života. Rovnž poskytneme on-line v našem eshopu široký výběr granulí pro puppy (štěně) , psy v optimálním věku nebo pro psy seniory a to za nejlevnější ceny v akci. Zakoupit si můžete ganule pro různě velká a malá plemena podle zdravotního požadavku. Velmi vyhledávané a často kupované granule pro psy jsou hypoalergenní granule, granule pro březí feny a superprémiové granule pro alergiky. Podle masa použitého při výrobě můžete dopřát psovi granule kuřecí - chicken, granule králičí - rabbit, hranule jehněčí - lamb, granule z divočiny - wild meat nebo granule rybí - fish.Granule pro psy je možné získat v různém objemu. Nejvýhodnější balení jsou v pytlých 2kg, 3kg, 5kg, 10kg nebo 12 či 15kg s ohledem na velikost psa.


Podrobné informace