Velmi kvalitní a chutné granule pro psy a kočky

Vyberte si značkové nejlepší psí a kočičí granule za nejlevnější ceny na internetu a objednejte si online přes náš e-shop

On-line e-shop:

Potřeby pro pejsky a kočičky
Image

Vyberte pro svého psa či kočičku to nejlepší..

Kvalitní a ověřené krmivo pro domácí mazlíčky

Lorem ipsum dolor sit ame.

Image

Image

Image

granule brit care junior 12kg

granule brit care junior 12kg

Nejprodávanější granule brit care junior 12kg krmivo pro domácí mazlíčky malých, středních i velkých plemen. Velmi chutné granule brit care junior 12kg poskytují optimální složení pro zdravý vývoj psa či kočky.


Nejprodávanější granule brit care junior 12kg krmivo pro domácí mazlíčky malých, středních i velkých plemen. Velmi chutné granule brit care junior 12kg poskytují optimální složení pro zdravý vývoj psa či kočky. Velmi levné granule brit care junior 12kg z nejlepších surovin, včetně vitamínů, minerálů a vlákniny si každý peszamiluje. Levné, ale kvalitní granule brit care junior 12kg blahodárně ovlivňují zdraví a kvalitu psího života. Velký online výběr granulí pro štěňata, psí juniory nebo seniory za nejvýhodnější akční ceny. Objednat můžete psovi také ganule pro small dog (malá plemena psů), midlle dog (středně velká plemena psů ) nebo big a large dog (velká a obří plemena psů).Malý pes vyžaduje granuli s jiným složením než pes v dospělém a seniorním věku. Také dávkování psích granulí se liší podle aktivity, velikosti, váhy a rasy psa. Kvalitní superprémiové granule pro psy jsou vyrobeny z kuřecího masa, krůtího, jehněčího, králičího nebo rybího.Psí superprémiové granule je možné nakoupit přes internet v různém balení. Nejvíce prodávaná balení jsou ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg pytlích. Velká balení granulí jsou za lepší ceny, ekonomicky výhodnější.


Podrobné informace