Velmi kvalitní a chutné granule pro psy a kočky

Vyberte si značkové nejlepší psí a kočičí granule za nejlevnější ceny na internetu a objednejte si online přes náš e-shop

On-line e-shop:

Potřeby pro pejsky a kočičky
Image

Vyberte pro svého psa či kočičku to nejlepší..

Kvalitní a ověřené krmivo pro domácí mazlíčky

Lorem ipsum dolor sit ame.

Image

Image

Image

granule brit light a sterilised

granule brit light a sterilised

Vynikající granule brit light a sterilised ideální pro rasy malých, středních i velkých psů a také pro kočičky. Lahodné granule brit light a sterilised uspokojí chuť každého pejska.


Vynikající granule brit light a sterilised ideální pro rasy malých, středních i velkých psů a také pro kočičky. Lahodné granule brit light a sterilised uspokojí chuť každého pejska. Hledáde kvalitní a levné granule pro psy? Prémiové granule brit light a sterilised patří mezi nejlepší a nejpoužívanější granule pro psy mezi chovately a pejskaři. Plná chuť a vyvážená strava, to jsou dokonalé granule brit light a sterilised a navíc obsahují vše potřebné pro silnou a lesklou srst, zdravé klouby, pevné kosti a posilují celý pohybový aparát psa. Dále Vám můžeme nabídnout velký výběr superprémiových granulí pro štěňata, psí juniory nebo seniory za nejlevnější ceny. Vybrat si můžete ganule pro small dog (malá plemena psů), midlle dog (středně velká plemena psů ) nebo big a large dog (velká a obří plemena psů).Malý pes vyžaduje granuli s jiným složením než pes v dospělém a seniorním věku. Také dávkování psích granulí se liší podle aktivity, velikosti, váhy a rasy psa. Kvalitní superprémiové granule pro psy jsou vyrobeny z kuřecího masa, krůtího, jehněčího, králičího nebo rybího.Psí superprémiové granule je možné nakoupit přes internet v různém balení. Nejvíce prodávaná balení jsou ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg pytlích. Velká balení granulí jsou za lepší ceny, ekonomicky výhodnější.


Podrobné informace