Velmi kvalitní a chutné granule pro psy a kočky

Vyberte si značkové nejlepší psí a kočičí granule za nejlevnější ceny na internetu a objednejte si online přes náš e-shop

On-line e-shop:

Potřeby pro pejsky a kočičky
Image

Vyberte pro svého psa či kočičku to nejlepší..

Kvalitní a ověřené krmivo pro domácí mazlíčky

Lorem ipsum dolor sit ame.

Image

Image

Image

granule brit yorksir

granule brit yorksir

On-line granule v našem e-shopu. Právě teď za skvělou cenu granule brit yorksir otestované a nejlepšími recenzemi a ohlasy chovatelů. Chutné a čerstvé granule brit yorksir poskytují optimální formuli pro každého psa.


On-line granule v našem e-shopu. Právě teď za skvělou cenu granule brit yorksir otestované a nejlepšími recenzemi a ohlasy chovatelů. Chutné a čerstvé granule brit yorksir poskytují optimální formuli pro každého psa. Výběrové granule brit yorksir určené pro psy různých ras a velikostí. Nejlepší suroviny byly použity tak, aby granule brit yorksir dodaly psovi potřebné a důležité složky, nutné pro zdravý vývoj a aktivní život. Tyto psí granule jsou velmi oblíbené mezi chovatelely a majitely psů. Velký online výběr granulí pro štěňata, psí juniory nebo seniory za nejvýhodnější akční ceny. Objednat můžete psovi také ganule pro small dog (malá plemena psů), midlle dog (středně velká plemena psů ) nebo big a large dog (velká a obří plemena psů).Pes v aktivním věku potřebuje granule s jiným složením než pes v seniorním věku nebo malé štěně. Také množství dávkování granulí se odlišuje. Vynikající psí granule jsou vyrobeny z jehněčího masa, kuřecího masa, krůtího, králičího nebo rybího masa.Granule pro psy je možné získat v různém balení. Nejprodávanější balení jsou ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg pytlích, podle velikosti psa.


Podrobné informace