Velmi kvalitní a chutné granule pro psy a kočky

Vyberte si značkové nejlepší psí a kočičí granule za nejlevnější ceny na internetu a objednejte si online přes náš e-shop

On-line e-shop:

Potřeby pro pejsky a kočičky
Image

Vyberte pro svého psa či kočičku to nejlepší..

Kvalitní a ověřené krmivo pro domácí mazlíčky

Lorem ipsum dolor sit ame.

Image

Image

Image

granule pro psi brit premium 15 kg

granule pro psi brit premium 15 kg

Nakupte si přes internet granule pro psi brit premium 15 kg pro psy různých plemen a stáří. Velmi vyvážené a chuťově vynikající granule pro psi brit premium 15 kg poskytují to nejlepší pro zdravý vývoj psů.


Nakupte si přes internet granule pro psi brit premium 15 kg pro psy různých plemen a stáří. Velmi vyvážené a chuťově vynikající granule pro psi brit premium 15 kg poskytují to nejlepší pro zdravý vývoj psů. Voňavé granule pro psi brit premium 15 kg si Váš psí kamarád rychle oblíbí. Vyvážená formule, kterou granule pro psi brit premium 15 kg obsahují blahodárně působí na psí srst, klouby, kosti a celé pohybové ústrojí psa. Přes internet si můžete on-line objednat superprémiové granule pro štěňata, psí juniory nebo seniory za nejlevnější ceny. Dodáme Vám ganule pro small dog -malé psy, midlle dog -střední psy nebo big a large dog -velké psy.Malé štěně potřebuje granule s jiným složením než pes v seniorním věku. Rovněž dávkování granulí se liší. Granule pro psy jsou vyrobeny z kuřecího masa, krůtího, jehněčího, králičího nebo rybího.Granule pro psy je možné získat v různém objemu. Nejvýhodnější balení jsou v pytlých 2kg, 3kg, 5kg, 10kg nebo 12 či 15kg s ohledem na velikost psa.


Podrobné informace