Velmi kvalitní a chutné granule pro psy a kočky

Vyberte si značkové nejlepší psí a kočičí granule za nejlevnější ceny na internetu a objednejte si online přes náš e-shop

On-line e-shop:

Potřeby pro pejsky a kočičky
Image

Vyberte pro svého psa či kočičku to nejlepší..

Kvalitní a ověřené krmivo pro domácí mazlíčky

Lorem ipsum dolor sit ame.

Image

Image

Image

brit granule pro psa 15kg

brit granule pro psa 15kg

Nejlepší brit granule pro psa 15kg pro různá plemena od malých, tředních až po velké a obří. Vynikající brit granule pro psa 15kg s obsahem důležitých živin.


Nejlepší brit granule pro psa 15kg pro různá plemena od malých, tředních až po velké a obří. Vynikající brit granule pro psa 15kg s obsahem důležitých živin. Výběrové brit granule pro psa 15kg jsou ideální pro každý den. Skvělé suroviny které brit granule pro psa 15kg poskytují, zaručují psům kvalitní a vyváženou stravu. Rovnž poskytneme on-line v našem eshopu široký výběr granulí pro puppy (štěně) , psy v optimálním věku nebo pro psy seniory a to za nejlevnější ceny v akci. Zakoupit si můžete ganule pro různě velká a malá plemena podle zdravotního požadavku. Malé štěně potřebuje granule s jiným složením než pes v seniorním věku. Rovněž dávkování granulí se liší. Granule pro psy jsou vyrobeny z kuřecího masa, krůtího, jehněčího, králičího nebo rybího.Granule pro psa je možné získat v různém množství a balení. Nejprodávanější balení jsou pytle ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg, podle velikosti, stáří a plemene psa.


Podrobné informace