Velmi kvalitní a chutné granule pro psy a kočky

Vyberte si značkové nejlepší psí a kočičí granule za nejlevnější ceny na internetu a objednejte si online přes náš e-shop

On-line e-shop:

Potřeby pro pejsky a kočičky
Image

Vyberte pro svého psa či kočičku to nejlepší..

Kvalitní a ověřené krmivo pro domácí mazlíčky

Lorem ipsum dolor sit ame.

Image

Image

Image

granule brit pupy

granule brit pupy

Objedenjte pejskovi chutné granule brit pupy a podpořte je ho kvalitní zažívání. Kvalitní granule brit pupy obsahují všechny důležité a potřebné látky, které mají pozitivní vliv na tělo i psychiku psa.


Objedenjte pejskovi chutné granule brit pupy a podpořte je ho kvalitní zažívání. Kvalitní granule brit pupy obsahují všechny důležité a potřebné látky, které mají pozitivní vliv na tělo i psychiku psa. Tyto špičkové granule brit pupy si pes velmi rychle oblíbí. Vyvážená formule, kterou granule brit pupy obsahují blahodárně působí na srst, klouby, kosti a celý pohybový aparát psa. Velký online výběr granulí pro štěňata, psí juniory nebo seniory za nejvýhodnější akční ceny. Objednat můžete psovi také ganule pro small dog (malá plemena psů), midlle dog (středně velká plemena psů ) nebo big a large dog (velká a obří plemena psů).Velmi vyhledávané a často kupované granule pro psy jsou hypoalergenní granule, granule pro březí feny a superprémiové granule pro alergiky. Podle masa použitého při výrobě můžete dopřát psovi granule kuřecí - chicken, granule králičí - rabbit, hranule jehněčí - lamb, granule z divočiny - wild meat nebo granule rybí - fish.Granule pro psy je možné získat v různém balení. Nejprodávanější balení jsou ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg pytlích, podle velikosti psa.


Podrobné informace