Velmi kvalitní a chutné granule pro psy a kočky

Vyberte si značkové nejlepší psí a kočičí granule za nejlevnější ceny na internetu a objednejte si online přes náš e-shop

On-line e-shop:

Potřeby pro pejsky a kočičky
Image

Vyberte pro svého psa či kočičku to nejlepší..

Kvalitní a ověřené krmivo pro domácí mazlíčky

Lorem ipsum dolor sit ame.

Image

Image

Image

granule brit care champion

granule brit care champion

Nakupte si přes internet granule brit care champion pro psy různých plemen a stáří. Velmi vyvážené a chuťově vynikající granule brit care champion poskytují to nejlepší pro zdravý vývoj psů.


Nakupte si přes internet granule brit care champion pro psy různých plemen a stáří. Velmi vyvážené a chuťově vynikající granule brit care champion poskytují to nejlepší pro zdravý vývoj psů. Voňavé granule brit care champion si Váš psí kamarád rychle oblíbí. Vyvážená formule, kterou granule brit care champion obsahují blahodárně působí na psí srst, klouby, kosti a celé pohybové ústrojí psa. Přes internet si můžete on-line objednat superprémiové granule pro štěňata, psí juniory nebo seniory za nejlevnější ceny. Dodáme Vám ganule pro small dog -malé psy, midlle dog -střední psy nebo big a large dog -velké psy.Pes v aktivním věku potřebuje granule s jiným složením než pes v seniorním věku nebo malé štěně. Také množství dávkování granulí se odlišuje. Vynikající psí granule jsou vyrobeny z jehněčího masa, kuřecího masa, krůtího, králičího nebo rybího masa.Granule pro psa je možné získat v různém množství a balení. Nejprodávanější balení jsou pytle ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg, podle velikosti, stáří a plemene psa.


Podrobné informace