Velmi kvalitní a chutné granule pro psy a kočky

Vyberte si značkové nejlepší psí a kočičí granule za nejlevnější ceny na internetu a objednejte si online přes náš e-shop

On-line e-shop:

Potřeby pro pejsky a kočičky
Image

Vyberte pro svého psa či kočičku to nejlepší..

Kvalitní a ověřené krmivo pro domácí mazlíčky

Lorem ipsum dolor sit ame.

Image

Image

Image

granule pro psy brit fresch

granule pro psy brit fresch

Dopřejte svému pejskovi kvalitní granule pro psy brit fresch s vyváženým složením. Chutné a zdravé granule pro psy brit fresch dodávají psům potřebnou energii a udržují je v dobré kondici.


Dopřejte svému pejskovi kvalitní granule pro psy brit fresch s vyváženým složením. Chutné a zdravé granule pro psy brit fresch dodávají psům potřebnou energii a udržují je v dobré kondici. Hledáde kvalitní a levné granule pro psy? Prémiové granule pro psy brit fresch patří mezi nejlepší a nejpoužívanější granule pro psy mezi chovately a pejskaři. Plná chuť a vyvážená strava, to jsou dokonalé granule pro psy brit fresch a navíc obsahují vše potřebné pro silnou a lesklou srst, zdravé klouby, pevné kosti a posilují celý pohybový aparát psa. Vybrat si můžete celou řadu granulí pro psa, jako jsou superprémiové granule pro štěňata, granule pro psí juniory nebo seniory v akci za nejlevnější a nejnižší cenu. V nabídce jsou ganule pro small dog (malá plemena psů), midlle dog (středně velká plemena psů ) nebo big a large dog (velká a obří plemena psů).Pes v aktivním věku potřebuje granule s jiným složením než pes v seniorním věku nebo malé štěně. Také množství dávkování granulí se odlišuje. Vynikající psí granule jsou vyrobeny z jehněčího masa, kuřecího masa, krůtího, králičího nebo rybího masa.Granule pro psy je možné získat v různém balení. Nejprodávanější balení jsou ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg pytlích, podle velikosti psa.


Podrobné informace