Velmi kvalitní a chutné granule pro psy a kočky

Vyberte si značkové nejlepší psí a kočičí granule za nejlevnější ceny na internetu a objednejte si online přes náš e-shop

On-line e-shop:

Potřeby pro pejsky a kočičky
Image

Vyberte pro svého psa či kočičku to nejlepší..

Kvalitní a ověřené krmivo pro domácí mazlíčky

Lorem ipsum dolor sit ame.

Image

Image

Image

granule brit large

granule brit large

Velmi jemné granule brit large jsou voňavé a chutné. Každý pes s oblibou nalezne ve své misce granule brit large, které dodají psovi potřebnou energii a velké množství vlákniny a vitamínů pro upevnění zdraví a hebkou srst.


Velmi jemné granule brit large jsou voňavé a chutné. Každý pes s oblibou nalezne ve své misce granule brit large, které dodají psovi potřebnou energii a velké množství vlákniny a vitamínů pro upevnění zdraví a hebkou srst. Voňavé granule brit large si Váš psí kamarád rychle oblíbí. Vyvážená formule, kterou granule brit large obsahují blahodárně působí na psí srst, klouby, kosti a celé pohybové ústrojí psa. On-linegranule pro psa Vám dodáme následující den. Značkové a jedinečné superprémiové granule pro štěňata, psí granule pro juniory nebo seniory za akční a nejlevnější cenu. Vyzkoušejte naše ganule pro small dog (malá plemena psů), midlle dog (středně velká plemena psů ) nebo big a large dog (velká a obří plemena psů).Malý pes vyžaduje granuli s jiným složením než pes v dospělém a seniorním věku. Také dávkování psích granulí se liší podle aktivity, velikosti, váhy a rasy psa. Kvalitní superprémiové granule pro psy jsou vyrobeny z kuřecího masa, krůtího, jehněčího, králičího nebo rybího.Granule pro psa je možné získat v různém množství a balení. Nejprodávanější balení jsou pytle ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg, podle velikosti, stáří a plemene psa.


Podrobné informace