Velmi kvalitní a chutné granule pro psy a kočky

Vyberte si značkové nejlepší psí a kočičí granule za nejlevnější ceny na internetu a objednejte si online přes náš e-shop

On-line e-shop:

Potřeby pro pejsky a kočičky
Image

Vyberte pro svého psa či kočičku to nejlepší..

Kvalitní a ověřené krmivo pro domácí mazlíčky

Lorem ipsum dolor sit ame.

Image

Image

Image

granule brit care s lososem

granule brit care s lososem

Doporučované granule brit care s lososem pro každodenní stravování psů a koček. Výtečné granule brit care s lososem dodají pejskům a kočičkám optimální složení nejdůležitější živiny.


Doporučované granule brit care s lososem pro každodenní stravování psů a koček. Výtečné granule brit care s lososem dodají pejskům a kočičkám optimální složení nejdůležitější živiny. Moderní granule brit care s lososem vyrobené nejnovější technologií, uchovávají vše důležitě látky, které positivně ovlivňují zdraví psů. Tyto báječné granule brit care s lososem patří mezi nejoblíbenější a nejkvalitnější psí granule na trhu. Granule pro psy mají vysoký obsah minerálů, vitamínů a dalších podpůrných složek, které blahodárně působí na zdraví psů. Přes internet si můžete on-line objednat superprémiové granule pro štěňata, psí juniory nebo seniory za nejlevnější ceny. Dodáme Vám ganule pro small dog -malé psy, midlle dog -střední psy nebo big a large dog -velké psy.Velmi oblíbené a prodávané granule pro psy jsou hypoalergenní granule, granule pro březí feny a superprémiové granule pro alergiky. Chuťově můžete psovi dopřát granule z kuřete, králíka, jehněčího, divočiny nebo ryby.Granule pro psy je možné získat v různém objemu. Nejvýhodnější balení jsou v pytlých 2kg, 3kg, 5kg, 10kg nebo 12 či 15kg s ohledem na velikost psa.


Podrobné informace