Velmi kvalitní a chutné granule pro psy a kočky

Vyberte si značkové nejlepší psí a kočičí granule za nejlevnější ceny na internetu a objednejte si online přes náš e-shop

On-line e-shop:

Potřeby pro pejsky a kočičky
Image

Vyberte pro svého psa či kočičku to nejlepší..

Kvalitní a ověřené krmivo pro domácí mazlíčky

Lorem ipsum dolor sit ame.

Image

Image

Image

granule brit premium pro psa

granule brit premium pro psa

Velmi chutné granule brit premium pro psa aby byl váš pes nebo kočka v nejlepší a optimální kondici. Vynikající surovyny použitité na granule brit premium pro psa jsou neustále testované a zdokonalované.


Velmi chutné granule brit premium pro psa aby byl váš pes nebo kočka v nejlepší a optimální kondici. Vynikající surovyny použitité na granule brit premium pro psa jsou neustále testované a zdokonalované. Pečlivě vyrobené granule brit premium pro psa pejskovi velmi prospívají a udržují ho v dobré kondici. Vyvážení formule a kvalitní výrobní suroviny řadí tyto granule brit premium pro psa mezi nejprodávanější a nejkvalitnější na trhu. Vybrat si můžete celou řadu granulí pro psa, jako jsou superprémiové granule pro štěňata, granule pro psí juniory nebo seniory v akci za nejlevnější a nejnižší cenu. V nabídce jsou ganule pro small dog (malá plemena psů), midlle dog (středně velká plemena psů ) nebo big a large dog (velká a obří plemena psů).Malý pes vyžaduje granuli s jiným složením než pes v dospělém a seniorním věku. Také dávkování psích granulí se liší podle aktivity, velikosti, váhy a rasy psa. Kvalitní superprémiové granule pro psy jsou vyrobeny z kuřecího masa, krůtího, jehněčího, králičího nebo rybího.Granule pro psy je možné získat v různém balení. Nejprodávanější balení jsou ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg pytlích, podle velikosti psa.


Podrobné informace