Velmi kvalitní a chutné granule pro psy a kočky

Vyberte si značkové nejlepší psí a kočičí granule za nejlevnější ceny na internetu a objednejte si online přes náš e-shop

On-line e-shop:

Potřeby pro pejsky a kočičky
Image

Vyberte pro svého psa či kočičku to nejlepší..

Kvalitní a ověřené krmivo pro domácí mazlíčky

Lorem ipsum dolor sit ame.

Image

Image

Image

granule jezevčík brit

granule jezevčík brit

Dokonalé granule jezevčík brit s nejlepším složením a z nejlepších surovin. Výživné granule jezevčík brit jsou vhodné pro ideální růst a rozvoj psa.


Dokonalé granule jezevčík brit s nejlepším složením a z nejlepších surovin. Výživné granule jezevčík brit jsou vhodné pro ideální růst a rozvoj psa. Vynikající granule jezevčík brit, které žádný pes neodmítně. Úžasná vůně a jemná chuť to jsou lahodné granule jezevčík brit a navíc obsahující vyvážené složení, působící blahodárně na psí srst, psí klouby, psí kosti a celý pohybový aparát psa. Rovnž poskytneme on-line v našem eshopu široký výběr granulí pro puppy (štěně) , psy v optimálním věku nebo pro psy seniory a to za nejlevnější ceny v akci. Zakoupit si můžete ganule pro různě velká a malá plemena podle zdravotního požadavku. Velmi oblíbené a prodávané granule pro psy jsou hypoalergenní granule, granule pro březí feny a superprémiové granule pro alergiky. Chuťově můžete psovi dopřát granule z kuřete, králíka, jehněčího, divočiny nebo ryby.Granule pro psa je možné získat v různém množství a balení. Nejprodávanější balení jsou pytle ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg, podle velikosti, stáří a plemene psa.


Podrobné informace