Velmi kvalitní a chutné granule pro psy a kočky

Vyberte si značkové nejlepší psí a kočičí granule za nejlevnější ceny na internetu a objednejte si online přes náš e-shop

On-line e-shop:

Potřeby pro pejsky a kočičky
Image

Vyberte pro svého psa či kočičku to nejlepší..

Kvalitní a ověřené krmivo pro domácí mazlíčky

Lorem ipsum dolor sit ame.

Image

Image

Image

granule brit care junior 12 kg

granule brit care junior 12 kg

Velmi chutné granule brit care junior 12 kg aby byl váš pes nebo kočka v nejlepší a optimální kondici. Vynikající surovyny použitité na granule brit care junior 12 kg jsou neustále testované a zdokonalované.


Velmi chutné granule brit care junior 12 kg aby byl váš pes nebo kočka v nejlepší a optimální kondici. Vynikající surovyny použitité na granule brit care junior 12 kg jsou neustále testované a zdokonalované. Vynikající granule brit care junior 12 kg, které žádný pes neodmítně. Úžasná vůně a jemná chuť to jsou lahodné granule brit care junior 12 kg a navíc obsahující vyvážené složení, působící blahodárně na psí srst, psí klouby, psí kosti a celý pohybový aparát psa. Vybrat si můžete celou řadu granulí pro psa, jako jsou superprémiové granule pro štěňata, granule pro psí juniory nebo seniory v akci za nejlevnější a nejnižší cenu. V nabídce jsou ganule pro small dog (malá plemena psů), midlle dog (středně velká plemena psů ) nebo big a large dog (velká a obří plemena psů).Velmi oblíbené a prodávané granule pro psy jsou hypoalergenní granule, granule pro březí feny a superprémiové granule pro alergiky. Chuťově můžete psovi dopřát granule z kuřete, králíka, jehněčího, divočiny nebo ryby.Psí superprémiové granule je možné nakoupit přes internet v různém balení. Nejvíce prodávaná balení jsou ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg pytlích. Velká balení granulí jsou za lepší ceny, ekonomicky výhodnější.


Podrobné informace