Velmi kvalitní a chutné granule pro psy a kočky

Vyberte si značkové nejlepší psí a kočičí granule za nejlevnější ceny na internetu a objednejte si online přes náš e-shop

On-line e-shop:

Potřeby pro pejsky a kočičky
Image

Vyberte pro svého psa či kočičku to nejlepší..

Kvalitní a ověřené krmivo pro domácí mazlíčky

Lorem ipsum dolor sit ame.

Image

Image

Image

brit granule premium junior l

brit granule premium junior l

Dopřejte svému pejskovi kvalitní brit granule premium junior l s vyváženým složením. Chutné a zdravé brit granule premium junior l dodávají psům potřebnou energii a udržují je v dobré kondici.


Dopřejte svému pejskovi kvalitní brit granule premium junior l s vyváženým složením. Chutné a zdravé brit granule premium junior l dodávají psům potřebnou energii a udržují je v dobré kondici. Hledáde kvalitní a levné granule pro psy? Prémiové brit granule premium junior l patří mezi nejlepší a nejpoužívanější granule pro psy mezi chovately a pejskaři. Plná chuť a vyvážená strava, to jsou dokonalé brit granule premium junior l a navíc obsahují vše potřebné pro silnou a lesklou srst, zdravé klouby, pevné kosti a posilují celý pohybový aparát psa. Vybrat si můžete celou řadu granulí pro psa, jako jsou superprémiové granule pro štěňata, granule pro psí juniory nebo seniory v akci za nejlevnější a nejnižší cenu. V nabídce jsou ganule pro small dog (malá plemena psů), midlle dog (středně velká plemena psů ) nebo big a large dog (velká a obří plemena psů).Malé štěně potřebuje granule s jiným složením než pes v seniorním věku. Rovněž dávkování granulí se liší. Granule pro psy jsou vyrobeny z kuřecího masa, krůtího, jehněčího, králičího nebo rybího.Granule pro psy je možné získat v různém balení. Nejprodávanější balení jsou ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg pytlích, podle velikosti psa.


Podrobné informace