Velmi kvalitní a chutné granule pro psy a kočky

Vyberte si značkové nejlepší psí a kočičí granule za nejlevnější ceny na internetu a objednejte si online přes náš e-shop

On-line e-shop:

Potřeby pro pejsky a kočičky
Image

Vyberte pro svého psa či kočičku to nejlepší..

Kvalitní a ověřené krmivo pro domácí mazlíčky

Lorem ipsum dolor sit ame.

Image

Image

Image

granule brit 3kg

granule brit 3kg

Nakupte si přes internet granule brit 3kg pro psy různých plemen a stáří. Velmi vyvážené a chuťově vynikající granule brit 3kg poskytují to nejlepší pro zdravý vývoj psů.


Nakupte si přes internet granule brit 3kg pro psy různých plemen a stáří. Velmi vyvážené a chuťově vynikající granule brit 3kg poskytují to nejlepší pro zdravý vývoj psů. Výběrové granule brit 3kg určené pro psy různých ras a velikostí. Nejlepší suroviny byly použity tak, aby granule brit 3kg dodaly psovi potřebné a důležité složky, nutné pro zdravý vývoj a aktivní život. Tyto psí granule jsou velmi oblíbené mezi chovatelely a majitely psů. Přes internet si můžete on-line objednat superprémiové granule pro štěňata, psí juniory nebo seniory za nejlevnější ceny. Dodáme Vám ganule pro small dog -malé psy, midlle dog -střední psy nebo big a large dog -velké psy.Malé štěně potřebuje granule s jiným složením než pes v seniorním věku. Rovněž dávkování granulí se liší. Granule pro psy jsou vyrobeny z kuřecího masa, krůtího, jehněčího, králičího nebo rybího.Granule pro psy je možné získat v různém objemu. Nejvýhodnější balení jsou v pytlých 2kg, 3kg, 5kg, 10kg nebo 12 či 15kg s ohledem na velikost psa.


Podrobné informace