Velmi kvalitní a chutné granule pro psy a kočky

Vyberte si značkové nejlepší psí a kočičí granule za nejlevnější ceny na internetu a objednejte si online přes náš e-shop

On-line e-shop:

Potřeby pro pejsky a kočičky
Image

Vyberte pro svého psa či kočičku to nejlepší..

Kvalitní a ověřené krmivo pro domácí mazlíčky

Lorem ipsum dolor sit ame.

Image

Image

Image

granule brit premium dog lamb

granule brit premium dog lamb

Dopřejte svému pejskovi kvalitní granule brit premium dog lamb s vyváženým složením. Chutné a zdravé granule brit premium dog lamb dodávají psům potřebnou energii a udržují je v dobré kondici.


Dopřejte svému pejskovi kvalitní granule brit premium dog lamb s vyváženým složením. Chutné a zdravé granule brit premium dog lamb dodávají psům potřebnou energii a udržují je v dobré kondici. Lahodné granule brit premium dog lamb pro silnou a lesklou srst a zdravé klouby a kosti. Extrémně kvalitní granule brit premium dog lamb pro vitální a zdraví psí život. Vybrat si můžete celou řadu granulí pro psa, jako jsou superprémiové granule pro štěňata, granule pro psí juniory nebo seniory v akci za nejlevnější a nejnižší cenu. V nabídce jsou ganule pro small dog (malá plemena psů), midlle dog (středně velká plemena psů ) nebo big a large dog (velká a obří plemena psů).Malý pes vyžaduje granuli s jiným složením než pes v dospělém a seniorním věku. Také dávkování psích granulí se liší podle aktivity, velikosti, váhy a rasy psa. Kvalitní superprémiové granule pro psy jsou vyrobeny z kuřecího masa, krůtího, jehněčího, králičího nebo rybího.Granule pro psy je možné získat v různém balení. Nejprodávanější balení jsou ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg pytlích, podle velikosti psa.


Podrobné informace