Velmi kvalitní a chutné granule pro psy a kočky

Vyberte si značkové nejlepší psí a kočičí granule za nejlevnější ceny na internetu a objednejte si online přes náš e-shop

On-line e-shop:

Potřeby pro pejsky a kočičky
Image

Vyberte pro svého psa či kočičku to nejlepší..

Kvalitní a ověřené krmivo pro domácí mazlíčky

Lorem ipsum dolor sit ame.

Image

Image

Image

psí granule brit fresh

psí granule brit fresh

Dokonalé psí granule brit fresh s nejlepším složením a z nejlepších surovin. Výživné psí granule brit fresh jsou vhodné pro ideální růst a rozvoj psa.


Dokonalé psí granule brit fresh s nejlepším složením a z nejlepších surovin. Výživné psí granule brit fresh jsou vhodné pro ideální růst a rozvoj psa. Pro všechna plemena psů jsou většinou kvalitní granule základní potravou. Dokonale vyrobené psí granule brit fresh si získají každého pejska. Skvěle vyvážené složení, které psí granule brit fresh obsahují dlouhodobě pozitivně ovlivňují psa a působí jak na psí organismus, tak na srst, klouby, kosti a celý pohybový aparát psa. Rovnž poskytneme on-line v našem eshopu široký výběr granulí pro puppy (štěně) , psy v optimálním věku nebo pro psy seniory a to za nejlevnější ceny v akci. Zakoupit si můžete ganule pro různě velká a malá plemena podle zdravotního požadavku. Velmi oblíbené a prodávané granule pro psy jsou hypoalergenní granule, granule pro březí feny a superprémiové granule pro alergiky. Chuťově můžete psovi dopřát granule z kuřete, králíka, jehněčího, divočiny nebo ryby.Granule pro psa je možné získat v různém množství a balení. Nejprodávanější balení jsou pytle ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg, podle velikosti, stáří a plemene psa.


Podrobné informace