Velmi kvalitní a chutné granule pro psy a kočky

Vyberte si značkové nejlepší psí a kočičí granule za nejlevnější ceny na internetu a objednejte si online přes náš e-shop

On-line e-shop:

Potřeby pro pejsky a kočičky
Image

Vyberte pro svého psa či kočičku to nejlepší..

Kvalitní a ověřené krmivo pro domácí mazlíčky

Lorem ipsum dolor sit ame.

Image

Image

Image

granule pro psy kg brit

granule pro psy kg brit

Nejprodávanější granule pro psy kg brit krmivo pro domácí mazlíčky malých, středních i velkých plemen. Velmi chutné granule pro psy kg brit poskytují optimální složení pro zdravý vývoj psa či kočky.


Nejprodávanější granule pro psy kg brit krmivo pro domácí mazlíčky malých, středních i velkých plemen. Velmi chutné granule pro psy kg brit poskytují optimální složení pro zdravý vývoj psa či kočky. Tyto špičkové granule pro psy kg brit si pes velmi rychle oblíbí. Vyvážená formule, kterou granule pro psy kg brit obsahují blahodárně působí na srst, klouby, kosti a celý pohybový aparát psa. Velký online výběr granulí pro štěňata, psí juniory nebo seniory za nejvýhodnější akční ceny. Objednat můžete psovi také ganule pro small dog (malá plemena psů), midlle dog (středně velká plemena psů ) nebo big a large dog (velká a obří plemena psů).Malé štěně potřebuje granule s jiným složením než pes v seniorním věku. Rovněž dávkování granulí se liší. Granule pro psy jsou vyrobeny z kuřecího masa, krůtího, jehněčího, králičího nebo rybího.Granule pro psy je možné získat v různém balení. Nejprodávanější balení jsou ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg pytlích, podle velikosti psa.


Podrobné informace