Velmi kvalitní a chutné granule pro psy a kočky

Vyberte si značkové nejlepší psí a kočičí granule za nejlevnější ceny na internetu a objednejte si online přes náš e-shop

On-line e-shop:

Potřeby pro pejsky a kočičky
Image

Vyberte pro svého psa či kočičku to nejlepší..

Kvalitní a ověřené krmivo pro domácí mazlíčky

Lorem ipsum dolor sit ame.

Image

Image

Image

granula brit 18 kg

granula brit 18 kg

Nejlepší recenze na granula brit 18 kg. Nadšení chovatelé a majitelé psů a koček si nemohou vynachválit tyto levné a současně voňavé a lahodné granula brit 18 kg, které jsou plné kvalitních živin a vitamínů.


Nejlepší recenze na granula brit 18 kg. Nadšení chovatelé a majitelé psů a koček si nemohou vynachválit tyto levné a současně voňavé a lahodné granula brit 18 kg, které jsou plné kvalitních živin a vitamínů. Výběrové granula brit 18 kg jsou ideální pro každý den. Skvělé suroviny které granula brit 18 kg poskytují, zaručují psům kvalitní a vyváženou stravu. Vybrat si můžete celou řadu granulí pro psa, jako jsou superprémiové granule pro štěňata, granule pro psí juniory nebo seniory v akci za nejlevnější a nejnižší cenu. V nabídce jsou ganule pro small dog (malá plemena psů), midlle dog (středně velká plemena psů ) nebo big a large dog (velká a obří plemena psů).Velmi oblíbené a prodávané granule pro psy jsou hypoalergenní granule, granule pro březí feny a superprémiové granule pro alergiky. Chuťově můžete psovi dopřát granule z kuřete, králíka, jehněčího, divočiny nebo ryby.Psí superprémiové granule je možné nakoupit přes internet v různém balení. Nejvíce prodávaná balení jsou ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg pytlích. Velká balení granulí jsou za lepší ceny, ekonomicky výhodnější.


Podrobné informace