Velmi kvalitní a chutné granule pro psy a kočky

Vyberte si značkové nejlepší psí a kočičí granule za nejlevnější ceny na internetu a objednejte si online přes náš e-shop

On-line e-shop:

Potřeby pro pejsky a kočičky
Image

Vyberte pro svého psa či kočičku to nejlepší..

Kvalitní a ověřené krmivo pro domácí mazlíčky

Lorem ipsum dolor sit ame.

Image

Image

Image

odměrka na granule brit care

odměrka na granule brit care

Velmi chutné odměrka na granule brit care aby byl váš pes nebo kočka v nejlepší a optimální kondici. Vynikající surovyny použitité na odměrka na granule brit care jsou neustále testované a zdokonalované.


Velmi chutné odměrka na granule brit care aby byl váš pes nebo kočka v nejlepší a optimální kondici. Vynikající surovyny použitité na odměrka na granule brit care jsou neustále testované a zdokonalované. Energetické a výživné odměrka na granule brit care pro aktivního psa. Velmi důležité složky stravy, které tyto odměrka na granule brit care nabízejí dodávají psímu organismu vše potřebné pro zdravý a dlouhý, spokojený život. Vybrat si můžete celou řadu granulí pro psa, jako jsou superprémiové granule pro štěňata, granule pro psí juniory nebo seniory v akci za nejlevnější a nejnižší cenu. V nabídce jsou ganule pro small dog (malá plemena psů), midlle dog (středně velká plemena psů ) nebo big a large dog (velká a obří plemena psů).Malý pes vyžaduje granuli s jiným složením než pes v dospělém a seniorním věku. Také dávkování psích granulí se liší podle aktivity, velikosti, váhy a rasy psa. Kvalitní superprémiové granule pro psy jsou vyrobeny z kuřecího masa, krůtího, jehněčího, králičího nebo rybího.Granule pro psy je možné získat v různém balení. Nejprodávanější balení jsou ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg pytlích, podle velikosti psa.


Podrobné informace