Velmi kvalitní a chutné granule pro psy a kočky

Vyberte si značkové nejlepší psí a kočičí granule za nejlevnější ceny na internetu a objednejte si online přes náš e-shop

On-line e-shop:

Potřeby pro pejsky a kočičky
Image

Vyberte pro svého psa či kočičku to nejlepší..

Kvalitní a ověřené krmivo pro domácí mazlíčky

Lorem ipsum dolor sit ame.

Image

Image

Image

granule brit fresh pro kočky

granule brit fresh pro kočky

Vynikající granule brit fresh pro kočky ideální pro rasy malých, středních i velkých psů a také pro kočičky. Lahodné granule brit fresh pro kočky uspokojí chuť každého pejska.


Vynikající granule brit fresh pro kočky ideální pro rasy malých, středních i velkých psů a také pro kočičky. Lahodné granule brit fresh pro kočky uspokojí chuť každého pejska. Často používané granule brit fresh pro kočky mají posilující účinnek na imunitu psa. Kvalitní granule brit fresh pro kočky se pozitivně podepisují na kvalitě a délce psího života. Dále Vám můžeme nabídnout velký výběr superprémiových granulí pro štěňata, psí juniory nebo seniory za nejlevnější ceny. Vybrat si můžete ganule pro small dog (malá plemena psů), midlle dog (středně velká plemena psů ) nebo big a large dog (velká a obří plemena psů).Velmi oblíbené a prodávané granule pro psy jsou hypoalergenní granule, granule pro březí feny a superprémiové granule pro alergiky. Chuťově můžete psovi dopřát granule z kuřete, králíka, jehněčího, divočiny nebo ryby.Psí superprémiové granule je možné nakoupit přes internet v různém balení. Nejvíce prodávaná balení jsou ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg pytlích. Velká balení granulí jsou za lepší ceny, ekonomicky výhodnější.


Podrobné informace