Velmi kvalitní a chutné granule pro psy a kočky

Vyberte si značkové nejlepší psí a kočičí granule za nejlevnější ceny na internetu a objednejte si online přes náš e-shop

On-line e-shop:

Potřeby pro pejsky a kočičky
Image

Vyberte pro svého psa či kočičku to nejlepší..

Kvalitní a ověřené krmivo pro domácí mazlíčky

Lorem ipsum dolor sit ame.

Image

Image

Image

granule brit m

granule brit m

Doporučované granule brit m pro každodenní stravování psů a koček. Výtečné granule brit m dodají pejskům a kočičkám optimální složení nejdůležitější živiny.


Doporučované granule brit m pro každodenní stravování psů a koček. Výtečné granule brit m dodají pejskům a kočičkám optimální složení nejdůležitější živiny. Laciné, ale vynikající granule brit m, které posílí imunitu psa a dodají mu svěží energii. Vitální granule brit m obsahují to nejlepší na lesklou srst, pevné klouby, kosti a posilují celý pohybový mechanismus psů. Přes internet si můžete on-line objednat superprémiové granule pro štěňata, psí juniory nebo seniory za nejlevnější ceny. Dodáme Vám ganule pro small dog -malé psy, midlle dog -střední psy nebo big a large dog -velké psy.Malé štěně potřebuje granule s jiným složením než pes v seniorním věku. Rovněž dávkování granulí se liší. Granule pro psy jsou vyrobeny z kuřecího masa, krůtího, jehněčího, králičího nebo rybího.Granule pro psa je možné získat v různém množství a balení. Nejprodávanější balení jsou pytle ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg, podle velikosti, stáří a plemene psa.


Podrobné informace