Velmi kvalitní a chutné granule pro psy a kočky

Vyberte si značkové nejlepší psí a kočičí granule za nejlevnější ceny na internetu a objednejte si online přes náš e-shop

On-line e-shop:

Potřeby pro pejsky a kočičky
Image

Vyberte pro svého psa či kočičku to nejlepší..

Kvalitní a ověřené krmivo pro domácí mazlíčky

Lorem ipsum dolor sit ame.

Image

Image

Image

granule brit adult l 2x15 kg

granule brit adult l 2x15 kg

Testované granule brit adult l 2x15 kg pro pejsky malých , středních, velkých i obřích plemen. Dokonale ochucené a výživné granule brit adult l 2x15 kg , které přispívají k plnohodnotnému zdraví štěňat, juniorů i dospělých psů.


Testované granule brit adult l 2x15 kg pro pejsky malých , středních, velkých i obřích plemen. Dokonale ochucené a výživné granule brit adult l 2x15 kg , které přispívají k plnohodnotnému zdraví štěňat, juniorů i dospělých psů. Výběrové granule brit adult l 2x15 kg určené pro psy různých ras a velikostí. Nejlepší suroviny byly použity tak, aby granule brit adult l 2x15 kg dodaly psovi potřebné a důležité složky, nutné pro zdravý vývoj a aktivní život. Tyto psí granule jsou velmi oblíbené mezi chovatelely a majitely psů. Přes internet si můžete on-line objednat superprémiové granule pro štěňata, psí juniory nebo seniory za nejlevnější ceny. Dodáme Vám ganule pro small dog -malé psy, midlle dog -střední psy nebo big a large dog -velké psy.Velmi vyhledávané a často kupované granule pro psy jsou hypoalergenní granule, granule pro březí feny a superprémiové granule pro alergiky. Podle masa použitého při výrobě můžete dopřát psovi granule kuřecí - chicken, granule králičí - rabbit, hranule jehněčí - lamb, granule z divočiny - wild meat nebo granule rybí - fish.Granule pro psa je možné získat v různém množství a balení. Nejprodávanější balení jsou pytle ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg, podle velikosti, stáří a plemene psa.


Podrobné informace