Velmi kvalitní a chutné granule pro psy a kočky

Vyberte si značkové nejlepší psí a kočičí granule za nejlevnější ceny na internetu a objednejte si online přes náš e-shop

On-line e-shop:

Potřeby pro pejsky a kočičky
Image

Vyberte pro svého psa či kočičku to nejlepší..

Kvalitní a ověřené krmivo pro domácí mazlíčky

Lorem ipsum dolor sit ame.

Image

Image

Image

granule pro psy brit l

granule pro psy brit l

Nejlepší granule pro psy brit l pro různá plemena od malých, tředních až po velké a obří. Vynikající granule pro psy brit l s obsahem důležitých živin.


Nejlepší granule pro psy brit l pro různá plemena od malých, tředních až po velké a obří. Vynikající granule pro psy brit l s obsahem důležitých živin. Často používané granule pro psy brit l mají posilující účinnek na imunitu psa. Kvalitní granule pro psy brit l se pozitivně podepisují na kvalitě a délce psího života. Rovnž poskytneme on-line v našem eshopu široký výběr granulí pro puppy (štěně) , psy v optimálním věku nebo pro psy seniory a to za nejlevnější ceny v akci. Zakoupit si můžete ganule pro různě velká a malá plemena podle zdravotního požadavku. Malé štěně potřebuje granule s jiným složením než pes v seniorním věku. Rovněž dávkování granulí se liší. Granule pro psy jsou vyrobeny z kuřecího masa, krůtího, jehněčího, králičího nebo rybího.Granule pro psa je možné získat v různém množství a balení. Nejprodávanější balení jsou pytle ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg, podle velikosti, stáří a plemene psa.


Podrobné informace