Velmi kvalitní a chutné granule pro psy a kočky

Vyberte si značkové nejlepší psí a kočičí granule za nejlevnější ceny na internetu a objednejte si online přes náš e-shop

On-line e-shop:

Potřeby pro pejsky a kočičky
Image

Vyberte pro svého psa či kočičku to nejlepší..

Kvalitní a ověřené krmivo pro domácí mazlíčky

Lorem ipsum dolor sit ame.

Image

Image

Image

granule brit grain free large breed junior

granule brit grain free large breed junior

Nejlepší granule brit grain free large breed junior pro různá plemena od malých, tředních až po velké a obří. Vynikající granule brit grain free large breed junior s obsahem důležitých živin.


Nejlepší granule brit grain free large breed junior pro různá plemena od malých, tředních až po velké a obří. Vynikající granule brit grain free large breed junior s obsahem důležitých živin. Nejvíce prodávané granule brit grain free large breed junior poskytnou psům svěží a pozitivní energii. Kvalitní složení krmiva, které tyto chutné granule brit grain free large breed junior obsahují příznivě ovlivňují psí srst, klouby psa, kosti a celý psí pohybový organismus. Rovnž poskytneme on-line v našem eshopu široký výběr granulí pro puppy (štěně) , psy v optimálním věku nebo pro psy seniory a to za nejlevnější ceny v akci. Zakoupit si můžete ganule pro různě velká a malá plemena podle zdravotního požadavku. Pes v aktivním věku potřebuje granule s jiným složením než pes v seniorním věku nebo malé štěně. Také množství dávkování granulí se odlišuje. Vynikající psí granule jsou vyrobeny z jehněčího masa, kuřecího masa, krůtího, králičího nebo rybího masa.Granule pro psy je možné získat v různém objemu. Nejvýhodnější balení jsou v pytlých 2kg, 3kg, 5kg, 10kg nebo 12 či 15kg s ohledem na velikost psa.


Podrobné informace