Velmi kvalitní a chutné granule pro psy a kočky

Vyberte si značkové nejlepší psí a kočičí granule za nejlevnější ceny na internetu a objednejte si online přes náš e-shop

On-line e-shop:

Potřeby pro pejsky a kočičky
Image

Vyberte pro svého psa či kočičku to nejlepší..

Kvalitní a ověřené krmivo pro domácí mazlíčky

Lorem ipsum dolor sit ame.

Image

Image

Image

granule brit na hubnutí

granule brit na hubnutí

On-line granule v našem e-shopu. Právě teď za skvělou cenu granule brit na hubnutí otestované a nejlepšími recenzemi a ohlasy chovatelů. Chutné a čerstvé granule brit na hubnutí poskytují optimální formuli pro každého psa.


On-line granule v našem e-shopu. Právě teď za skvělou cenu granule brit na hubnutí otestované a nejlepšími recenzemi a ohlasy chovatelů. Chutné a čerstvé granule brit na hubnutí poskytují optimální formuli pro každého psa. Tyto špičkové granule brit na hubnutí si pes velmi rychle oblíbí. Vyvážená formule, kterou granule brit na hubnutí obsahují blahodárně působí na srst, klouby, kosti a celý pohybový aparát psa. Velký online výběr granulí pro štěňata, psí juniory nebo seniory za nejvýhodnější akční ceny. Objednat můžete psovi také ganule pro small dog (malá plemena psů), midlle dog (středně velká plemena psů ) nebo big a large dog (velká a obří plemena psů).Malý pes vyžaduje granuli s jiným složením než pes v dospělém a seniorním věku. Také dávkování psích granulí se liší podle aktivity, velikosti, váhy a rasy psa. Kvalitní superprémiové granule pro psy jsou vyrobeny z kuřecího masa, krůtího, jehněčího, králičího nebo rybího.Granule pro psy je možné získat v různém balení. Nejprodávanější balení jsou ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg pytlích, podle velikosti psa.


Podrobné informace