Velmi kvalitní a chutné granule pro psy a kočky

Vyberte si značkové nejlepší psí a kočičí granule za nejlevnější ceny na internetu a objednejte si online přes náš e-shop

On-line e-shop:

Potřeby pro pejsky a kočičky
Image

Vyberte pro svého psa či kočičku to nejlepší..

Kvalitní a ověřené krmivo pro domácí mazlíčky

Lorem ipsum dolor sit ame.

Image

Image

Image

granule nutri brit 15l papousky

granule nutri brit 15l papousky

Nakupte si přes internet granule nutri brit 15l papousky pro psy různých plemen a stáří. Velmi vyvážené a chuťově vynikající granule nutri brit 15l papousky poskytují to nejlepší pro zdravý vývoj psů.


Nakupte si přes internet granule nutri brit 15l papousky pro psy různých plemen a stáří. Velmi vyvážené a chuťově vynikající granule nutri brit 15l papousky poskytují to nejlepší pro zdravý vývoj psů. Důkladně testované a recenzemi ověřené granule nutri brit 15l papousky je to nejlepší krmivo pro vašeho psího kamaráda. Perfektní obsah a složení řadí kalitní granule nutri brit 15l papousky mezi absolutní špičku na trhu psích krmiv. Vysoký obsah vitamínů a minerálů blahodárně a účinně působí na pejskovo srst, klouby, kosti a vlastně celý pohybový aparát psa. Přes internet si můžete on-line objednat superprémiové granule pro štěňata, psí juniory nebo seniory za nejlevnější ceny. Dodáme Vám ganule pro small dog -malé psy, midlle dog -střední psy nebo big a large dog -velké psy.Velmi vyhledávané a často kupované granule pro psy jsou hypoalergenní granule, granule pro březí feny a superprémiové granule pro alergiky. Podle masa použitého při výrobě můžete dopřát psovi granule kuřecí - chicken, granule králičí - rabbit, hranule jehněčí - lamb, granule z divočiny - wild meat nebo granule rybí - fish.Granule pro psy je možné získat v různém objemu. Nejvýhodnější balení jsou v pytlých 2kg, 3kg, 5kg, 10kg nebo 12 či 15kg s ohledem na velikost psa.


Podrobné informace